Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány szál virágot vegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány szál virágot vegyek?

Figyelt kérdés
Elhivtam egy lanyt randira (vacsora), es szeretnem megtudni hogy hany szal viragot illik/ kell vinni ilyenkor? mert tudom milyen viragot szeret, csak azt nem hogy hanyat kellene. elore is koszi
2010. nov. 3. 21:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

szerintem egy szál is elég első alkalomra, csak szépen csináltasd meg:)

20L

2010. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ha rózsa, akkor 1 szál is elég, de ha más, akkor minél többet, abból nem lesz baj, ha több :D
2010. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
orhidea vagy tulipan...
2010. nov. 3. 21:53
 4/24 anonim ***** válasza:
Nem muszáj ám a kedvencét venni, egy vacsi mellé jobban illik egy szál rózsa, én mindig a rózsával arattam ;)
2010. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
es akkor rozsabol egy szal? milyen szinu?
2010. nov. 3. 21:55
 6/24 anonim ***** válasza:
vörös
2010. nov. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Vörös egyértelműen, és 1 szál frankón megteszi.
2010. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
vörös, szted mien kéne?
2010. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nekem is a tulipán a kedvencem, és én kifejezetten nem szeretem a rózsát.

Szerintem a kedvenc vigájából vigyél egy szálat és nem kell egy a csicsa meg a gyöngy vagy bármi.Csak simán egy szép szál, nekem mindig bejön.:)

De a mostani párommal mikor másodszor találkoztunk egy hatalmas csokos tulipánt hozott.Nem volt semmi szalag, vagy más mellette és annyira gyönyörű volt.:)

Szóval szerintem a kedvenc virágjából egy szál bőven elég.Persze ha tarolni akarsz és nem érdekel az hogy mennyit költesz rá akkor te is egy nagy csokor virágot vigyél.De kérlek ne pakoltass mellé zöldet meg gyöngyöt és főleg ne azt a celofánt rá.

Persze ez csak az én véleményem.:)

20/L

2010. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
koszonom :) hat nem vagyok tul tapasztalt ezen a teren :P es melle mit? tudom hogy nem vagytok viragarusok, de csak magaban a vorosrozsat, vagy egy kis zoldet melle?
2010. nov. 3. 22:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!