Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok udvariasak veletek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok udvariasak veletek a férfiak?

Figyelt kérdés
Párszor utcán, meg máshol tapasztaltam érdekes dolgokat
2010. nov. 3. 20:54
1 2
 11/16 anonim válasza:

16/f vok

én mindig udvarias vagyok a csajokkal de azok nagy néha elejtenek egy köszönömöt de legtöbször rám se néznek de ha véletlen beszélgetek haverommal és nem látom hogy közeledik egy csaj az ajtóhoz mert haveromat nézem és megszokásból bemegyek rajta akkor vagy úgy néznek rám mintha le akarnának szúrni vagy szólnak h hogy lehetek ien tapló. úgyhogy nem nagyon éri meg de azért udvarias leszek :D

2010. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

21:48


Én igyekszem, szóval ajtón előre engedem őket(stb), és én valahogy nem várok köszönöm-öt...(Nekem ez természetes.)


De akik megköszönik azok rendesek. :)

2010. nov. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire szimpatikus. Most nem arról van szó, hogy tetszik-e... Valakivel udvsrias vagyok, van aki előtt viszont felgyorsítok, hogy én menjek ki hamarabb az ajtón. Igen, egy tuskó paraszt vagyok tudom ;)

18/F

2010. nov. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Igen, az is bunkóság, hogy sok lány elvárja, hogy udvariasak legyenek velük, de egy "köszi"-t nem tudnak kinyögni.

2010. nov. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

16/L

A suliba sok bunkó van (főleg a nálam egy két évvel fiatalabbak, meg a "nagymenők"), de azért akad pár udvarias is, aki kienged maga előtte, sőt még az ajtót is megtartja nekem, ha netán éppen mögötte jövök. És hát én az a könnyen zavarba jövő típus vagyok szóval, elvörösödök, lesütöm a szemem és elmormolok egy "köszönöm"-öt. Ez bunkóság? Ha igen akkor bocsánat minden udvarias férfitól. :)

2010. nov. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Olyankor nézz a szemébe, mosolyogj, és mondd neki, hogy "Köszii".

Ez minden esetre jobban esik, mint amit leírtál

2010. nov. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!