Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel érjem el, hogy randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel érjem el, hogy randira hívjon, ha közben tanítvánnyal nem kezd?

Figyelt kérdés

Többször láttam már, elsőre is megtetszett, kb. megfogott vele kapcsolatban valami, nem tudom ezt így konkretizálni. Utána kiderült, hogy azon az egyetemen tanít, ahol tanulok, így ez el is vette a kedvem tőle. Hiába hobbi ez inkább neki és van más, főállása, nem én akartam az lenni, akiről megy a pletyka, hogy vajon mit tesz a jobb jegyért... Majd egy egyetemi feladattal kapcsolatban hozzá irányítottak, hogy őt keressem, tud majd segíteni, akkor beszéltünk először. Az, hogy régebben tetszett, ezzel sokszorozódott, olyan volt vele beszélgetni, mintha ismernénk egymást ezer éve. Közvetlen volt és kedves, nem éreztette, hogy ő aztán ott valaki, megadta a privát számát is, hogy akármit szeretnék, keressem (a pályázattal). Aztán mikor kész lett, ami miatt kerestem, elküldtem neki is, ha érdekli, olvassa el. Ezután írt iMessage-en, hogy szép munka, van-e kedvem megünnepelni valamikor? Akkor én még abban a hitben voltam, hogy most szeptembertől egy másik városban fogok tanulni, így belementem. Összegabalyodtunk, ebből lett egy titkos viszonyszerűség, amit megbeszéltünk, hogy addig tartunk fenn, amíg át nem vesz a másik egyetem. Utána felvállaljuk és megpróbáljuk "rendesen". Viszont nem vettek át, így maradtam Budapesten, ugyanazon az egyetemen. Városon belül nem szeretnék váltani, úgy kezdtük az évet, hogy titokban tartjuk, mi van közöttünk. De ez egyre kevésbé tetszik, nem akarom, hogy előttem jópofizzon más oktatókkal, hogy más diákok azt gondolják, szabad préda és majd a vizsgán 1-1 rövidebb szoknya, vagy kijjebb gombolt felső előnyt jelent.


Engem már az sem érdekelne, ha bárki pletykálni akarna, nekem ő a fontos és a kapcsolatunk. De ő azt mondja, hogy várjuk meg, amíg vége a félévnek és levizsgáztam az ő tárgyából is, ne most borogassuk az asztalt. És hogy ő tanítvánnyal sosem kezdett, ez nem az ő stílusa, előre várja, hogy mindenki erről beszéljen... De közben meg máskor a családjának mutat be, babanevekről beszélünk, kiskutyát veszünk karácsonyra. Nem értem ezt a kettősséget nála.


tegnap 22:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te kereszted. Nem kell lemenni kutyába egyetlenegy férfi miatt se, teljesen mindegy hány éves. Mint írtam már szakítani kéne mert sehogy sem bízol meg benne. Azt, hogy te mit teszel meg érte míg ő nem tesz az más téma. Bár arra hajaz, hogy mindenképp ki kéne dobni. Így neki se lenne kit felvállalni meg neked se kéne szenvedni. A pszichológus tényleg jót tenne ha semmi önbecsülésed nincs és valószínűleg apakomplexusos vagy.
tegnap 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus! Egy apád korú pasi miatt van ez a felfordulás? Minek akarsz gyereket tőle?


Igen, jól érzed valószínűleg. Csak kihasználja a heylzetet egy diákkal. Nem előszőr és valszeg nem utoljára. Hidd el, nem akar ő már 50 körül gyereket.


Valaki már írta, én is csak ezt tudom tanácsolni. Menj egyetemi bulikba, ismerkedj hozzád illő srácokkal, menj Erasmusra, tervezd a karriered. Egyszer vagy fiatal. Ne egy bácsival tedd tönkre magad. És még te vagy féltékeny :D Neked elmentek otthonról. Keress fel egy pszichológust.

tegnap 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ha valaki közvetlen és kedves akkor nem mutatja hogy valaki lenne de ha bunkó és távolságtartó akkor legalább egy isten?
tegnap 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

23-as, nem ezt írtam, de értsd félre nyugodtan. :)


Többieknek:

Tudom, hogy van baj nálam is, ebben biztos vagyok. De egyszerűen rosszul vagyok a gondolattól, hogy más nőkkel/lányokkal beszél, pedig egyik barátnőm még a szemináriumi órájára is jár és mondta, hogy velük egyáltalán nem kedves, általában világfájdalmas arccal szenved végig, késik is, hamarabb is fejezi be az órát és végig a telefonját b_zerálja (na, vajon miért:D).

Félek, hogy egyszer talál nálam jobbat, valakit, aki szebb, csinosabb, viccesebb, okosabb, aki jobban megfogja.

És az eszem tudja, hogy nem 10/10 pasi, de én mégis annak látom, a mai napig minden pillangó repdes a gyomromban, ha valahol észreveszem, vagy ha hallom, hogy hazaért és nyílik a garázskapu. Reggelente kb. izgatott vagyok, hogy mikor ébred már fel, mikor kezdjük a napot.

tegnap 23:35
 25/25 anonim ***** válasza:

Hűha!

Várj türelemmel, majd elmúlik. Nem leszel olyan sokáig oda érte.

ma 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!