Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Lányok! Most nincs barátom de néha hiányzik, de közben egyedül is megvagyok, mit csináljak?
Több mint egy hónapja szakítottam már, először nagyon élveztem, hogy senki sem szól bele a dolgaimba, nem kéri senki számon hogy hol voltam, mit csinálok, hova megyek, de néha egy idő után hiányzik egy pasi a szex is. Sokszor halálra uncsizom magam otthon, nincs kihez szólni, az ismeretségi körömben is szinte mindenkinek van pasija, így nincs annyi idejük velem lógni elmenni valahova.
Most járok egy fitness terembe, na nem az alakommal van gond D, csak dumcsizni az ott lévő csajokkal és talán összejönni egy jó pasival.-)
Néha elvagyok keseredve.
Volt már valaki ilyen helyzetben?-)
24 L
A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.
A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:10
Nem tudom miért ne passzolna egy 24 éves lányhoz az "uncsizni, dumcsizni" stb. szavak? Nálunk a baráti körben, így beszélünk, talán ez ciki másnak?-)
Lehet, ha te lennél szingli, akkor a saját forgatókönyved szerint próbálkoznál, de én nem vagyok az a típus, hogy most lefoglaljam magam egy monoton szórakozással, mert ezt így és ilyen helyzetben kell vagy szokták csinálni.
Nekem van egy családi komoly vállalkozásom, ami majdnem az egész napi időmet lefoglalja, hat idegen nyelvet beszélek folyékonyan, sokat járok külföldre majdnem minden héten , ha időm engedi úszni járok, a német labrador kutyámat sétáltatom szóval elég mozgalmas az életem, néha szeretem a magányt, néha meg megőrülök tőle, talán ezért is nincs szerencsém a férfiakkal.
Mindenesetre köszi, hogy válaszoltál és szívesen fogadtam a kritikádat, elvégre kérdést tettem fel.-)
Úgy értettem , hogy itthon van egy sokfunkciójú gépem.
Szerintem nem jó este edzeni, mert feldob és nem tudsz jól aludni tőle. De 7-ig nyugodtan lehet edzeni.
Nekem tetszik az a két szavad az uncsi, meg a dumcsi. Nincs vele semmi baj.
78%-os tegnap 22:10-es vagyok.
Valójában, akkor most magad ellen beszélsz.
Van egy vállalkozásotok ami leköti az egész napod, mégis unatkozol.....na meg 6 nyelven tudsz folyékonyan....
Szerintem kicsit sok fantáziád van.
A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.
A válasz megírásának időpontja: ma 17:41
Úgy értem hogy késő délutántól, valamikor rám tör az unalom, hogy egyedül vagyok, ne keljen már részletezni minden percemet hogy mivel töltöm, lassan kiforgatod a szavama.-)
A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.
A válasz megírásának időpontja: ma 15:09
Köszi!:)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!