Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Most nincs barátom de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Most nincs barátom de néha hiányzik, de közben egyedül is megvagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Több mint egy hónapja szakítottam már, először nagyon élveztem, hogy senki sem szól bele a dolgaimba, nem kéri senki számon hogy hol voltam, mit csinálok, hova megyek, de néha egy idő után hiányzik egy pasi a szex is. Sokszor halálra uncsizom magam otthon, nincs kihez szólni, az ismeretségi körömben is szinte mindenkinek van pasija, így nincs annyi idejük velem lógni elmenni valahova.

Most járok egy fitness terembe, na nem az alakommal van gond D, csak dumcsizni az ott lévő csajokkal és talán összejönni egy jó pasival.-)

Néha elvagyok keseredve.

Volt már valaki ilyen helyzetben?-)

24 L


2010. nov. 3. 20:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia! Én szívesen beszélgetek veled.

Mellesleg a fitnesteremben csak felfújt gumiemberek vannak.

2010. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi édes vagy!_)
2010. nov. 3. 20:37
 3/16 A kérdező kommentje:
"-)"
2010. nov. 3. 20:38
 4/16 anonim ***** válasza:
Gyakran jársz edzeni? Én szerencsére itthon meg tudom oldani
2010. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ebből látszik,hogy mégis csak szükség van ránk egy idő után.
2010. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Csak esténként van időm edzeni, mert egész nap elvagyok foglalva kora délutánig.

Ezt hogy érted, hogy meg tudod oldani az otthoni edzést?-)

2010. nov. 3. 20:52
 7/16 A kérdező kommentje:
Ne menj el lécci!-(
2010. nov. 3. 20:59
 8/16 anonim ***** válasza:

az a helyzet, hogy én is ebben a szituban vagyok.. :(

A fitness jó ötlet, én úszni járok, addig megszűnnek a problémák, legalább arra a kis időre.. 25/f

2010. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Most nem beleszólni akarok, de kezdjük ott, hogy 24 évesen szerintem egy, a korból adódóan érett Nöhöz, nem passzol az "uncsizni" és a "dumcsizni" szavak használata.

Így találhatsz jó hapsit, csak az a baj, hogy értelmeset nem.

A másik. 24 évesen, nem hiszem el, hogy nem tudod feltalálni magad és lekötni valahogy, de ha gondolod, ne beszélgetni járj el egy konditerembe, hanem keress valami fox elfoglaltságot. Mittudomén, tanulj egy újabb nyelvet, tanulj hangszeren játszani vagy vegyél komolyan egy sportot. Sok magányos ember teszi ezt, egyszerre leköti magát és könnyen talál olyan partnert aki ugyan úgy független akar maradni, de a szexre igénye van, söt olykor a társaságra is.

2010. nov. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én is úszni szoktam...teljesen kikapcsol, nem mellesleg ott is találkozhatsz srácokkal, meg eleve emberekkel...18/L
2010. nov. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!