Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmennétek randira táppénz alatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek randira táppénz alatt?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel még hétfőre beszéltünk egy randit, de picit beteg lettem, ezért lemondtam és áttettük csütörtökre (mára), közben a melózni mentem még hétfő-kedden, de láttam rajtuk hogy nem tetszik nekik annyira, hogy beteg vagyok ezért itthon maradtam tegnap meg ma táppénzre. Nem vagyok egyébként rosszul, csak köhögök és ez zavarta őket. A randi egyébként egy másik városban lenne 40 km-re, de 1-2 kollega onnan származik és picit félek hogy ha meglátnak baj lesz belőle (igaz 100 ezres városról van szó). A lánynak nem jó a hétvége, most még a holnapot feldobtam neki, ha jó akkor max bemegyek melóba, hogy ezzel ne legyen baj, de ha nem jó neki, szerintetek menjek el? Vagy van valamilyen ultimate kifogás, hogyha meglátnak engem a másik városban, hogy miért voltam ott? Hogy pl utazik el egy rokon vagy ilyesmi?
tegnap 11:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt, hogy a lánynak írtam, hogy picit köhögök, de őt nem zavarja azt mondta
tegnap 11:20
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez erősen munkahelyfüggő. Ha azt akarták hogy ne menj be köhögve és ezért táppénzeltetted magad, kétlem, hogy ha esetleg egy kolléga meglátna, a HR-re rohanna a hírrel. Tudták hogy nem vagy rosszul, tehát miért is ne sétálhatnál vagy ülhetnél be egy kávéra egy ismerőssel?
tegnap 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék a randira
tegnap 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogyha őt nem zavarja, neked nem okoz gondot, miért ne?
tegnap 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer jártam így. Csak szerencsére pontosan azzal a kollégával futottam össze akivel csíptük egymást. Előtte meg a főnököm ment el mellettem kocsival de nem vett észre..

Amúgy meg vidd parkba meg ne forgalmas helyre menjetek.

De lehet a csajszi se díjazza majd ha nagyon köhögsz.

tegnap 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Max azt mondod, hogy orvosnál voltál.
tegnap 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kizárt: ha beteg az ember, akkor beteg. nem kockáztatnék sem eü.-szempontból, sem azért, hogy lebukjak esetleg a kollégák előtt.
tegnap 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!