Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szeretne tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretne tőlem?

Figyelt kérdés

Nem rég ismertem meg egy srácot egyetemen, buliban smároltunk, majd elkezdtünk randizni. Amikor baráti körrel kocsmáztunk előttük is minden gond nélkül megcsókolt, főzött nekem, néhányszor nála aludtam, minden jól ment, nem sietettem semmit egyszerűen csak jól éreztem magamat vele.


Tegnap közölte, hogy ő nem szeretne kapcsolatot és abban se volt biztos hogy barátság extrákkalt akar-e velem. (pedig ez is jól működött közöttünk).


Gondoltam oké, nem írok neki, tartom a 3 lépés távolságot.

Erre ma reggel megint írt, egy olyan egyetemi dologgal kapcsolatban, amit egyáltalán nem csak tőlem tudott volna megkérdezni.

Mit akarhat tőlem? Vagy csak megijedt, hogy ez komoly lehet?



ma 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Korotok? Szerintem hiányzik neki mégis a szex... De ennyi...
ma 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, amit mondott. Semmit.
ma 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Megmondta konkrétan, hogy szexkapcsolatra jó leszel, de már barátság extrákra nem. Mit nem lehet felfogni ezen? Reménykedsz? Nyugodtan, de fölösleges.
ma 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tele a puttony, semmi több.
ma 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ingyen punci, felelősség , elkötelezettség nélkül.

Ezt akarja.

Vágd ki, mint a cicust, férfiként válaszoltam.

ma 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Huh, de nagyon undorodom az ilyen emberektől.

Elkezdődött valami köztetek, amit végül csúnyán lezárt. Én le is tiltanám az ilyet. Ezek szokták azt mondani, hogy nem ígértem neked semmit. Hát, én nem szoktam első randin senki orra alá dugni egy szerződést, hogy mi együtt vagyunk, de azért ha már többször találkoztunk, és szex is volt, az ember azt gondolja, hogy tart valahová a dolog.

Ő megmondta, hogy nem. Gondolom rosszul esett neked. Ezek után még csak szóba se állj vele, mert sérülni fogsz. A többiek már leírták mit akar.

ma 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én se látnék bele többet. Hidd el ha ez a srác szeretne valamit tőled, akkor nem mondaná azt hogy nem szeretne. Szerintem az van hogy látja rajtad azt, hogy te többet látsz bele, ezért mondhatta, hogy barátság extrákat sem akar. Viszont még néha megdugna, ezért néha fszságokkal rádír. Ha vannak érzelmeid, zárd le inkább, csalódni fogsz. De ha külön tudod ezeket választani, akkor érezzétek jól magatokat, néha szex közben. :)
ma 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, kedves 7-es, én nem tudom. Volt már nekem is kalandom, amitől nem vártam semmit, de szerintem ez elég megalázó volt, amit a srác csinált. Inkább mással kalandoznék a kérdező helyében.
ma 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8# Nyilván én is ezt javasolnám, de én a leírtak alapján azt gondolom a kérdező nem fogja dobni a srácot. Ezért írtam azt, hogy max a szex részét tudja élvezni ebben, de többet ne gondoljon bele, ne érje végül majd csalódás!
ma 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmit, de lyuk azért jó volna ínséges időkben.
ma 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!