Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért stalkolja egy srác/férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért stalkolja egy srác/férfi a social media felületeimet, ha nem szeretne tőlem semmit?

Figyelt kérdés

Volt egy ismerkedési kísérletem még 3 hónappal korábban (23/n) és egy sráccal (25/f) 1,5 hétig napi szinten több órát beszélgettem. Egy idő után eltűnt és pár hétre rá (megkérdeztem az okát) be is vallotta nekem, hogy volt egy lány, akivel érezte, hogy alakul valami, ezért nem is keresett engem. Ezen nem akadtam ki... Nyilván az ő döntése. Szóval azóta nem kerestük egymást, viszont azt látom, ha teszek ki sztorit instára/facebookra, azt mindig megnézi. (3 hónapja folyamatosan.) Soha nem osztok meg semmi olyasmit, ami bármilyen szinten polgárpukkasztó lenne (2 kép, ha volt az arcomról, a többi tájkép vagy kaja :) ). Az lenne a kérdésem, hogy ez mit jelent? Ha jelent egyáltalán valamit... Vagy csak én hiszem azt, hogy stalkol? Ez elég fura számomra ez a szituáció.


Köszönöm, ha értelmes választ írsz. :)



2022. aug. 19. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
"stalkolja" b+ döntsd már el, hogy angolul vagy magyarul akarsz megnyilvánulni...
2022. aug. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Légyszi vegyél be egy nyugtatót. Ez egy angol kifejezés és pszichológiában is így hívják a jelenséget.
2022. aug. 19. 19:39
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak végigpörgeti és a tied is belekerül
2022. aug. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Azmiaz? "stakolja" ????
2022. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Követ?

Mert ha igen, akkor szerintem is nagy eséllyel csak mindenkiét megnézi, végigpörgeti.

2022. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez semmit nem jelent, ne haragudj
2022. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy megnézi a storydat, semmit nem jelent. Te is megnézed azokét, akiket követsz.

Ha reakciózná őket, akkor az már jelentene valamit, hogy tartani akarja veled a kapcsolatot. De ez így nem.

2022. aug. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is megnézem minden ismerősöm sztoriját. Egyszerűen zavar, hogy ott van kéken vagy a chatfejnél a plusz karika. De ez nem egyenlő azzal, hogy érdekel is vagy nyomon követem ki mit csinál.

Amúgy ha zavar akkor állítsd be, hogy ő ne lássa, töröld az ismerőseid közül vagy ne posztolj olyat, ami zavar ha megnézik.

2022. aug. 21. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
#2, írnál egy - tehát magyar - szakkönyv címet, amelyikben így, igeként használják?
2022. aug. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
The Psychology of Stalking: Clinical and Forensic Perspectives [link]
2022. aug. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!