Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi a véleményetek a férfi erőfitogtatásáról?

Figyelt kérdés

Akár ismerkedési fázisban, akár már egy elkezdett kapcsolatban, a férfiak szoktak erőt fitogtatni. Olyan szituációkra gondolok, amikor valamilyen nehéz dolgot kell felemelni, és azt mutogatja, hogy ő ezt mennyire elbírja és mennyire meg sem kottyan neki.

Vagy például autóban vezetés során jól megnyomja neki a gázpedált és megelőzi a másikat, mutatva hogy ő milyen jól vezet és gyors. Persze semmi észvesztően karambolveszélyes, nem túlzásba, de azért olyan dolgok, látszattevékenységek, amiket csak a barátnő társaságával csinál, nélküle nem. Nyilvánvalóan ezt azért teszik, mert imponálni akarnak a nőnek.


Nők, hogyan vélekedtek erről?



2022. aug. 15. 11:45
A kérdező szavazást indított:
A környezetemben lévő férfiak biztos nem csinálnak ilyeneket
Lehet hogy csinálnak ilyet, de nem veszem észre, hogy ezt erőfitogtatás céljából csinálják
Feltűnik néha, hogy erőt akar fitogtatni, és nekem tetszik, imponáló hogy ezt-azt elbírja, meg tudja csinálni
Feltűnik néha, hogy erőt akar fitogtatni, és nekem tetszik, hogy imponálni próbál, bizonyítani akar
Feltűnik, hogy szoktak ilyet csinálni, és szánalmasnak gondolom ezt az erőltetett erőfitogtatást. Negatívan hat.
27 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
27%
Én szeretem az egészséges versenyszellemet mind férfiakban, mind nőkben. Ha pl. azért előz a srác, mert "Izgi, ezt most megcsinálom", az nekem poén, tetszik. Ha azért vagánykodik, hogy nekem imponáljon, az nem tetszik, megjátszást érzek benne.
2022. aug. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Hála az istennek nem ismerek ilyen majmokat.
2022. aug. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Gáz. Autóval vagánykodni meg kifejezetten gáz. Borzasztó szomorú, hogy hiába halnak meg olyan sokan az utakon, még mindig rengeteg barom van aki szerint, jajj de jó poén nyomni a gázt, bőgetni a motort meg rángatni a kormányt. Illetve persze, poén. Csak takarodjanak ki egy pályára ahol nem ölnek meg senkit, max magukat, ha elszállnak.
2022. aug. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
szánalmas
2022. aug. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

"Ha pl. azért előz a srác, mert "Izgi, ezt most megcsinálom", az nekem poén, tetszik. "


Nekem meg erős warning.

2022. aug. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Sztm is szánalmas.

A vezetés pláne, ha így vezet akk viszlát. Idióták.

N 30

2022. aug. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Azt szeretném kiemelni, mert úgy tűnik nem jött át a kérdésből: olyan férfiról van szó, akivel már eldöntötted, hogy együtt akarsz lenni vele. Már szex is volt, meg minden.


Szóval nem egy első randi akit egy ilyen apróság miatt otthagynál...

2022. aug. 15. 12:14
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha eleve nem ilyen a habitusa,csak előttem játssza magát,akkor nagyon gáz!!!

Meg amúgy se birom a "ki ha én nem" pasikat. 🤣 Jó,néha 1-1 olyan megmozdulás belefér, de nem állandóan.

2022. aug. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
Én el vagyok ájulva milyen erősek. Hihetetlen tényleg amiket csinálnak.
2022. aug. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is kerülöm az ilyen embereket, szóval esély sincs arra hogy együtt lennék vele, de még szex se.
2022. aug. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!