Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szeretne tőlem vajon a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretne tőlem vajon a srác?

Figyelt kérdés

Azt már mondta, hogy nagyon szimpatikus vagyok neki, és nagyon vonzó, ez kölcsönös is, viszont sajnos a jövőbeli terveink egyáltalán nem egyeznek:/

Ettől függetlenül még sem tűnik úgy, hogy csak arra hajtana, hogy lefektessen. Ezt abból gondolom, hogy 3 randi után sem csókolt még meg, viszont a programokat tervezi folyamatosan, hogy miket csináljunk, meg úgy tervezi mindig a hetét, hogy tudjunk találkozni.

Mivel már egyszer még az elején rákérdeztem, mit gondol rólunk, másodjára nem fogok, de szokatlan ez kicsit nekem, mert olyan, mintha komoly kapcsolatot szeretne, de ugye az nem működhet, szóval nem értem.


jún. 30. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem lesz belőle semmi akkor miért az egész nem?
jún. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Ő maga se tudja, vagy tudja ő nagyon jól mit akar: szexet, de lejátssza, hogy nem az a célja. Aztán amikor megkap egyszer/többször akkor hozzádvágja amit már vágott miszerint nincs jövőtök együtt. Én a helyedben ignorálnám teljes mértékben mert kétségtelenül megütheted a bokád eléggé rendesen.
jún. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem csak unatkozik.
jún. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Biztos nem kezdenek el komolyabban ismerkedni olyannal, aki bár nagyon tetszik, de total más elképzeléseink vannak. Minek? De komolyan. Valószínűleg fiatalok vagytok, de komolyan arra akartok időt elcseszni, hogy tudatosan olyat valasztotok, akivel úgysem lesz hosszútávú a dolog? Meg úgyis szenved az ember a parkeresessel, ha aktívan próbálkozik kiszűrni a potenciálisan legjobban hozza illő egyéneket, nem hogy így…
jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

2#-es tök jól leírta.

Mellesleg, ha nincs jövője, akkor minek húzni az időt?

Ha meg csak szex érdekel téged/titeket, akkor szintén, minek ez az egész.

jún. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!