Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mond el a srácról az,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mond el a srácról az,ha első randin egy üveg piával akar velem iszogatni kint a téren?

Figyelt kérdés
Egyébként én nem érzem ezt problémának,csak ha én férfi lennék biztos nem találnék ki ilyeneket, még akkor sem ha a nő azt mondja hogy oké.
ma 11:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Le akar itatni valami olcsó piaval. Olcsón akar dugni.
ma 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Komolytalan
ma 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tizenévesen volt ez a program nálunk, felnőttként már ennél többre vágyom :) Mármint nyilván megvan a hangulata, hogy egy üveg borral kiülünk piknikezni valahova, akár egy szebb téren is, de egyrészt mostanság nem olyan az időjárás, hogy ez beleférjen, másrészt meg szerintem nem első randis program. De én az unalmas első randikban hiszek, ha egy kávézóban találkozást vagy random városnézős sétálgatást is érdekessé tesz a társasága, akkor ott már nagy baj nem lehet.
ma 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene.
ma 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!