Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin érdemesebb visszaf...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin érdemesebb visszafogottabnak lenni?

Figyelt kérdés
Én alapból pörgős, barátságos vagyok. Ráadásul most épp buli előtt leszünk, így lehet lecsúszik már majd egy két feles is. :D Inkább fogjam vissza magam? Mármint az jobban bejön a fiúknak általában? :)
ma 13:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
9# Egyre gondoltunk. :D
ma 14:16
 12/21 A kérdező kommentje:
8# Lehet nem túl csajos, de buli előtt megesik az ilyen. :D
ma 14:17
 13/21 anonim ***** válasza:
53%
12. Adlak!
ma 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
53%

#11 :-P :-D

Jó randi lesz ez :-)

Bár én már 42 vagyok, örök tini, ahogy a párom is, akivel hasonlóan voltunk 1 éve... és azóta is :3

ma 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

14# Remélem. :D

Nektek pedig még nagyon sok, hosszú boldog évet kívánok. :)

ma 14:53
 16/21 anonim ***** válasza:
68%

#15 Nagyon köszi!!!!

Nektek pedig szuper randit, szép kapcsolatot :-)

ma 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Tedd azt, amit tennél. Ne tervezgesd, hogy viselkedj, hanem legyél te. Csináld azt, amit úgy érzel az adott pillanatban.
ma 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
17# Hát elég őrült tudok lenni, úgy hogy ez nem biztos a legjobb tanács. :D
ma 15:08
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

De, ez a legjobb tanács. Mert ha most eljátszol el felvizezett verziót, akkor a másik azt fogja hinni, ez vagy te. És amikor megmutatod a valódi éned, az lesz a panasza, hogy megváltoztál.


Ez nagyon sok kapcsolatot tönkretesz, hogy az elején annyira görcsölünk, hogy egy sablon akarunk lenni.

ma 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Oké, megfontolom ezt a tanácsot is. Köszi.
ma 15:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!