Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az baj, ha valaki kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha valaki kicsit visszafogottabban, racionálisabban viselkedik randikon?

Figyelt kérdés

Olvasgattam ezzel a témával kapcsolatban és valahogy az a konklúzió, hogy mindenképpen az a jó, ha minél több érzelmet mutat valaki, mert attól lesz vonzó ahhoz tud a másik ember kapcsolódni. Csak nekem ez valahogy nehezebben megy, mert nem vagyok olyan rajongó típus, inkább megfontoltabb, visszafogottabb.

Ez persze nem azt jelenti, hogy unalmas volnék, mert viszonylag sok témához hozzá tudok szólni, de kicsit szárazabb stílusban beszélek, nem színezem annyira ki. Jól megtudok másokat hallgatni és próbálok is reagálni arra, amit mondanak olykor humorosan is, csak valahogy hiányzik belőlem az a lelkesedés, ami sok emberben megvan, amikor a munkájáról, hobbijáról beszél. Meg azt is látom, hogy sokszor olyan sarkított a kommunikáció, hogy egyes emberekről, helyzetekről csak pozitívat mondanak el, másról meg csak negatívat, én meg valahogy úgy kiegyensúlyozottabban beszélek általában, hogy ok ez a része tetszik, de ez nem annyira vagy ez rossz helyzet, de lássuk kicsit mik vezettek ide, stb.



2023. jún. 24. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Bocsika, kérdező, de belőled nem az érzelem, hanem az érzelmi intelligencia hiányzik.
2023. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez úgy hangzik, mintha egy új kollégámmal ülnék le beszélgetni, akivel semmiféle kapcsolódási pontunk nincs, csak el akarjuk ütni az ebédidőt és muszáj dumálgatnunk, mindenféle mélység nélkül.

Ismerkedéskor legalábbis kicsit fesztelenebb kommunikációnak kéne történnie, sőt a randiknak általában kell legyen valami előzménye, hacsak nem egy vakrandiról van szó.

De ha már kiírtál egy kérdést erről biztosan érzed, hogy valami nem kerek azzal, ahogyan beszélgetsz a másikkal.

2023. jún. 25. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem add önmagad a randin. Ha ilyen vagy, akkor ilyen vagy. Hosszú távon úgyse fogsz tudni más lenni. Olyat keress, akinek pont ez jön be. Szerencsére nem vagyunk egyformák.
2023. jún. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bajnak nem mondanám, mert nem utal rossz személyiségre, de a legtöbb embernek nem vonzó. Nekem túl száraz lenne, akkor is, ha a mondandó nem unalmas. Én jobban szeretem azokat az embereket, akik jobban meg tudják élni az érzelmeiket, és nem úgy beszélnek a mindennapi dolgaikról, mintha a telefonkönyvet olvasnák fel, és fapofával, monoton hangon mondanának olyasmiket, hogy "ez nagyon finom volt", "ennek nagyon örülök". Exem kicsit ilyen volt, és a végére ez már nagyon zavart.
jún. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!