Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin érdemesebb visszaf...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin érdemesebb visszafogottabnak lenni?

Figyelt kérdés
Én alapból pörgős, barátságos vagyok. Ráadásul most épp buli előtt leszünk, így lehet lecsúszik már majd egy két feles is. :D Inkább fogjam vissza magam? Mármint az jobban bejön a fiúknak általában? :)
ma 13:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Ne játszd meg magad, add önmagad
ma 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az hogy visszafogom magam az még nem megjátszás. 😊
ma 13:26
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem de. Én akarnám tudni első randin is, ha a párom Duracell nyuszi. Minek titkolózni meg mást mutatni?
ma 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak a feleseket fogd vissza, magadat ne! :-)

N

ma 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Oke. :D És ha tetszik megcsókoljam, vagy várjam meg ő csókoljon meg?
ma 13:50
 6/20 anonim ***** válasza:
66%

#5 Hát az elsőt inkább várd meg, míg ő kezdeményezi, de azért nyilván finoman lehet jelezni, hogy nem lenne ellenedre :-P

#4 vagyok

ma 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
36%
Miert kellene megcsokolnod mindenkit,aki tetszik? Ettol csak ertektelenne valsz es eldobnak mint a szemetet.. A gyemant is attol ertekes,mert nehez hozzajutni.
ma 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
34%
Na ilyen az igazi belevaló nő! 1-2 feles :D
ma 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
#7 Csak a randipartnerére gondolt :-)
ma 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Kedves 7#. Nem mindenkit akarok megcsókolni csak ezt a fiút. :D
ma 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!