Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kéne kezdeményezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác az egyetemen viszont nincs nagyon közös óránk így kétlem, hogy tudná azt, hogy ki vagyok így nevet illetően, néha akadt össze a tekintetünk csak eddig.

19 vagyok tetszett már néhány srác eddig, de ennyire még soha senki. Persze magát a fiút nem ismerem így simán lehet egy tahó, viszont van valami így nála, fogalmam sincsen mi ami nagyon vonzó számomra, külsőre simán átlagosnak mondanám amúgy tehát én se értem miért kattantam rá ennyire. Viszont szerintem az is jobb lenne, ha mondjuk tudnám hogy nincs esélyem és akkor lehet nem körülötte forognának a gondolataim folyamatosan. Ötletem sincs mit kéne csinálnom, hogyan kéne kezdeményeznem valamit ebben a helyzetben, hogy nem nagyon tudja hogy ki vagyok. Nem szoktam egyedül látni így elég ciki lenne odamenni hozzá mikor a barátaival van akár szórakozóhelyen is. Online platformokon (pl insta, snap) nem nagyon aktív, facebook profiljáról tudok csak. Meg azt se tudom biztosra, hogy nincs barátnője, és úgy még udvariatlanabb lenne kezdeményezni, ha van neki, nem szeretnék semmi gondot okozni.

Valami tippetek van esetleg, hogyan tudjam egy picit felhívni magamra a figyelmét anélkül hogy feltűnően rányomuljak?

Vagy lányként eleve hagyjam a kezdeményezést ha tetszenék neki akkor ő kezdeményezne, nem?

Bocsi ha valakit most felidegesítettem ezzel a szöveggel, de tényleg jól jönne egy-két tanács vagy tipp.


tegnap 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Facen bejelölted?

Azért az is tud jelzésérték lenni, ha még nem nagyon beszéltetek. (Vagy csak engem nem jelölt így soha senki 😂 )

tegnap 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor jelzésnek elég a pislogás, szempilla rebegtetés, mosolygás, hajsimogatás. Klasszikus leejtesz egy füzetet előtte, hogy felvegye neked.

És persze legyél csinos, ápolt.


Ha ezekre sem lép, akkor veszett fejsze nyele, Csajos. :)

tegnap 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan rányomulhatsz feltűnően is, az még lehet jobban be is jön neki, ha ő egyébként nem egy kezdeményező típus. Menj oda hozzá és beszélgess vele. :)
tegnap 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen szakos? Van valami olyan órája, ami esetleg később neked is lesz? Ha igen, akkor kérd el a jegyzeteit! Vagy csak menj oda egy kamu dumával, hogy ő-e XY, mert mások őt ajánlották, hogy neki megvan ez vagy az a jegyzet/könyv, ami neked kéne. Aztán ha váltotok pár szót, láthatod, hogy hogyan reagál, és lehet továbbmenni egy akár "Ja, akkor bocs, köszi, szia!", akár egy "Ne haragudj, hogy zavartalak, kárpótlásul elfogadsz egy csokit?" mentén. Utóbbi esetben legyen nálad két kis csoki a kezedben (esetleg az egyiket eheted is épp), hogy csak úgy spontán felajánlhasd az egyiket neki. Csoki helyett más is jó, természetesen. Vagy egy zacskó valami legyen nálad kibontva, és kínáld meg! ;)
tegnap 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!<3 nagyon kedvesek vagytok, tényleg!!( Próbálom megfogadni a tippeket)


#1: nem, még nem mertem jelölni :D

#4: mindketten orvosin vagyunk, évfolyamtársak. Előadásokon vagyunk csak együtt, ott szoktam látni, amúgy kisebb csoportokba vagyunk beosztva, ott nem vagyunk egyben sehol sem sajnos, pedig akkor tudnék beszélgetést indítani. Ez a jegyzet kérés, kínálgatás is jó ötlet amúgy, köszi!<33

tegnap 23:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Kacsints rá!
tegnap 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem tahó, ha egyszer orvos lesz.
tegnap 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!