Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Folytatnátok így a kapcsolatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatnátok így a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Jelenleg alakulóban van egy kapcsolatom, de még nagyon az elején jár, eddig két személyes találkozón vagyunk túl.


Társkeresőn ismertük meg egymást kettő hónapja és azóta is napi szinten írunk egymásnak (napi egyszer általában, akkor kicsit hosszabb ideig).


Heti egyszer tudunk találkozni,jellemzően hétvégén, mert ő eléggé elfoglalt és későn ér haza a munkából.


Neki általánosságban szoktak lenni hétvégi programjai és mindig azt mondja, hogy csütörtök-péntek magasságában tudja megmondani a hétvégi találkozást.


Úgy érzem azonban, hogy az eddigi két alkalmat is én "erőltettem", bár mindketten jól éreztük magunkat.


Most lenne esedékes a harmadik találkozó, de egy szót sem írt a hétvégi terveiről és így én sem tudom betervezni a hétvégémet (félek, hogy ha ez most így van, valószínű a jövőben is lenne ilyen eset).


Ti folytatnátok így a kapcsolatot, ha egyoldalúnak éreznétek?


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


29F



ma 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Nem, de főleg azért mert kevés ideje van.
ma 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

"egy szót sem írt a hétvégi terveiről és így én sem tudom betervezni a hétvégémet"

Nyugodtan tervezz magadnak, és csináld, amit szeretnél. Miért kéne várnod rá?

Azért ha szeretnél vele találkozni, elhívhatod valahova, aztán vagy rá(d)ér, vagy nem.

ma 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gergelice16 ***** válasza:
80%
Én a helyedben beszélnék vele erről. Közösen döntsétek el, hogy lenne-e jövője ennek a kapcsolatnak, és ha nem, akkor nem kell erőltetni. Mindazonáltal feladni sem kell egy kis nehézség miatt.
ma 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!