Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ő ma egy trendi férfi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő ma egy trendi férfi aki tetszik a nőknek?

Figyelt kérdés

[link]


Az időkép.hu öltözék javaslata holnapra, tényleg ez ma egy kora őszi öltözetű átlagos pasi?


tegnapelőtt 17:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%
Férfi vagyok, a fekete felső szerintem jó, az a kockás nadrág rajtam nem állna jól olyat biztos nem hordanék. Nincs ezzel semmi baj ha jól érzi magát benne az ember. Nem egy nagy dolog igy öltözködni olcsóbb kivitelben is beszerezhetők ilyen ruhák annak aki nincs nagyon eleresztve de tetszik neki ez a stilus. Bp-en vagy más nagyobb városban ezt simán átlagosnak is lehet nevezni.
tegnapelőtt 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
18%
Nekem biztos nem. Full raty.
tegnapelőtt 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
31%

Nekem is tetszik, de csak a viselet, a srac nem.

En is ilyen stilust viselek szivesen, ami egyszerre lezser es elegans, ezert tetszik.


25n

tegnapelőtt 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
34%

FÚJ.

Az öltözködési stílus és a pasi is.

tegnapelőtt 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!