Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőknél sikertelen férfiak,ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél sikertelen férfiak,ti adnátok esélyt egy elhasznált nőnek?

Figyelt kérdés

Fiatal férfiként teljes kudarc volt minden próbálkozásotok,lekoptattak,elhajtottak,kinevettek mert béna voltál,túl jó fiú voltál hozzá, túl csendes voltál,nem tudtál táncolni, nem érezte a kémiát,a hajad is milyen volt. Aztán lemondtál erről az egészről és inkább más dolgokra koncentráltál. Aminek az lett az eredménye,hogy mivel nem nőkre verted el az összes pénzed(kocsikáztatás,wellness,nyaralgatások),így egész jól megszedted magad,lett saját hitelmentes lakásod,később miután a szülők meghaltak örököltél egy házat is,azt felújítottad fullosra,szóval egzisztenciálisan révbe értél,na aztán hirtelen azt vetted észre hogy elkezdtek környékezni azok a teljesen kiélt,lelakott csatakancák akik egykor kikosaraztak,hogy adnának egy esélyt kettőtöknek.

Voltatok már ilyen helyzetben?

Ha ilyen helyzetbe kerülnétek mi lenne a reakcótok?



#Az érdek nagy úr
tegnap 05:25
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
72%
Ezzel amúgy csak elmondtad, hogy neked annyi a szex, hogy valakibe beletörlöd a dzsuvás pöcsöd.
tegnap 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 Leclerc ***** válasza:
91%

Amelyik ceruzahegyező sok ceruzát kihegyez, az egy jó ceruzahegyező.

Amelyik ceruzát sokat hegyezik, az viszont elkopik, és kicsi lesz! 🤣

tegnap 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
87%

"túl jó fiú voltál" -> "elhasznált nő"


Teljesen jogos. Érzelmileg egy kerek nulla vagy, viszont anyagilag még tudnak használni az erre fogékony nők.

tegnap 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
88%
Elhasznált nő😂. Bennem egy farok járt eddig, 10+ éve egy férfival vagyok, aki már a férjem. Folyamatos használatban vannak a nemi szerveink. Az is lehet többet dugok mint az akinek több partnere is volt. Tök mindegy kiben mennyi farok járt, a szex az szex, egy hosszútávú kapcsolatban is. Ha elválnék egyszer akkor bizony egy erősen használt puncit kapna a következő jelölt. Én kérek elnézést hogy élek nemi életet.
tegnap 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
77%

24

Ha meg egy nő 10 oarnerrel szexelt egyszer-egyszer, akkor az elhasznált vagy majdnem vadiúj? Kezdek összezavarodni.

tegnap 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
61%

25

Fogalmam sincs mi alapján számít ezeknek elhasználtnak egy punci. Csak próbáltam egy másik szemszöget is megmutatni. Szerintem ez az elhasznált dolog úgy baromság ahogy van.

tegnap 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
74%

Hát kérdező nekem nem kellett még férfinak sem születnem ahhoz, hogy így életem közepére van ingatlanom és nem szoktam felsorolni, milyen jól megy vagy mit örököltem… nem kicsit vagy anyagias és én ezt is egyfajta kompenzálásnak látom nálad a sikertelen fiatalkorodért… pedig ne is haragudj, de az öröklés sem az érdemed.


…és így 40 feletti nőként, anyaként csak egy kérdést tennék fel neked… a drága jó édesanyádat, nővéredet, húgodat, nagymamádat vagy más szertett nőrokonodat is így minősíted lehasznált nőknek?

Gusztustalan a hozzáállásod, szégyellnivaló, vállalhatatlan, uszító.

Te magad egy mentálisan erősen lelakott “férfi” vagy.

tegnap 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%

Lehet, hogy olyan nőkre gondol a kérdező, akik idő közben megcsúnyultak.

Észrevettem, hogy sok nőnek azután lesznek ráncai a szeme körül, miután sokat volt hullafáradt, mert éjszakázott a babájával/kisgyerekével. Vannak kivételek, akiknek a sok kimerültség, össze-vissza alvás ellenére sem ráncos a szeme körül. Nyilván a jó genetika is közrejátszik, azért. Vagy ennek hiánya. Valamint ha valakinek a bőre nem bírja a napot, akkor 35-40 éves korára eléggé aszott, leharcolt kinézetűvé válik. De csak a ráncokból nem lehet megállapítani ki mennyire kiélt.

tegnap 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
56%

Eddig a punájábol diagnosztizáltatok, most már a szemkörnyéki ráncok alapján is lehet elhasznált

Hú anyám

Nektek eddig se volt nőtök, nem is lesz

tegnap 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%
Mi más lehetne egy lelakott csatakancához hasonlító nő, mint egy ráncos, ámde úgy-ahogy fiatal banya?
tegnap 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!