Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy toxic(szerencsétlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy toxic(szerencsétlen pesszimista sikertelen)ember kb mikortól roncsol hogy azonosulok vele? Mennyi időm van vele?

Figyelt kérdés

Eddig mindig optimista sikeres párjaim voltak akik ha bajba is kerulnek kreativan keresik a kiutakat megoldanak mindent nem nyavajognak es gyakorta húztak engem is fel ezzel a motiváció gazdag sikerorientált gondolkodó szellemiseggel, hogyan kezelnek konfliktusokat, hogyan tudnak extrovertaltak lenni, kapcsolatrendszeteket építeni miért is bírja őket mindenki.


Lehet tölük tanulni rá is kényszerítenek mert nem is szeretik ha vki egy buta vagy "tagbaszakadt", es nem fejlődik nem halad és sír csak.


Egyéb okokból szakítottunk.(hát ök se tökéletesek🤣), na és azóta nincs párom, de már nagyon pasihiányom van ez miatt összejöttem egy ismerősömmel, aki szerencsétlen típus, pesszimista nyavajgós beteges átverték vmi áruval is(de a teste az jó), és nem tudom mennyit lehetek vele mielőtt megmérgezne ezzel a szerencsétlenkedéssel es engem is negatív irányba befolyásolna szellemileg.


Kapcsolatban ugyanis ha tetszik ha nem de tudattalan is azonosolunk, de munkahelyen is hatással van egy negativ meg egy pozitív ember is a másikra. Egyik negatívvá tesz idővel(lsd barom főnökök), mások mellett meg szárnyra kapnak az emberek (lásd ambíciózus motiváló bíztató vezetők).


Vagy mik lesznek az első jelei annak amit észre kéne magamon vennem hogy "romlok"?



#lehúzó erő
2023. okt. 10. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:

De miért lenne jobb egy olyan emberrel, akiről így vélekedsz, mint egyedül?

Amiből észre lehet venni, az az, mikor mindenen mérgelődsz, külső okot keresel, amit hibáztathatsz, vagy már eleve bele se kezdesz valamibe, mert úgyse sikerül. Amúgy, te nem fogod észrevenni az elején. Kérj meg egy barátnőt, hogy szóljon, ha úgy látja negatív irányba változol.

2023. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, hogy ő negatívan gondolkodik, de te meg elmaradott vagy. Abnormális a hozzáállás, normális nő nem gondolkodik úgy, mint te...
2023. okt. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én is ettől tartok hogy észrevetlenül fog ez belém szivàrogni es nem tudom mikre figyeljek főleg oda, de akkor a lehangoltság remenyvesztettség mérgelődések hibakereséseket vegyem észre ha ezek elkezdenek "záporozni" bennem?


Egyedül jó volt egy darabig. Ma már a pasihinnyal nem bírok. De nem találok egy olyat se aki kéne csak a nemeket szórom a rosszabbnál rosszabb végképp selejtekre.

És már kezdtem beleőrülni a pasihiányba. A szex vele, hát bennem csak az volt hogy végre érzek egy pasit! Végre átölelve alszom el. Végre egy kocsi a pasival. Végre van aki jön elém/èrtem.

(Habár randiztam masokkal is meg minden ds azoktól semmi nem kell, csak undorom lett majdnem🤣)

Ő az első jelenleg egyetlen aki szexualisan legalább vonz ha masképp nem is. Ill masképp meg nagyon nem.

Szexhiány legyőzött engem.

2023. okt. 10. 19:33
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudja az ismerősöd, hogy csak szexre kell neked és amúgy lenézed???
2023. okt. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2# senki nem akarna egy toxic pasit magának. Az az abnormális aki nem így gondolkodik.

A majdani gyerekem se akarnám életképtelenségre pesszimizmusra tanítani kdarcok esetén meg a bőgésre meg arra hogy panaszkodjunk.


Először nem is értettem pl miért mondja nekem azokat hogy betegsége van vagy átverték vagy a munkahelyén konfliktusai vannak? Azt hittem le akarja magát nekem jaratni nem akar bevágódni nem akarhat semmit?

De szerintem itt lehet az van hogy észre se veszi magát hogy full gáz az egész "lénye", gondolkodása is.

2023. okt. 10. 19:40
 6/10 A kérdező kommentje:

4# tud nagyon sokmindent.

Pl hogy a kocsija is megfogott.(ezt az exem rühellte ha a kocsija miatttapadnék rá amugy meg nem, nála ezzel óvatosnak kellett lenni mert még a kocsira is féltékeny🤣, de a szóban forgó pasi nem bánja ha a kocsival is nyügöz le. Más kaliber)

Tudja hogy nem gyereket tervszek nyugi van🤣

Tudja hogy tarskeren vagyok, ő is. És hogy egyikunk se talál senkit mert tiszta gáz a 90% akik fent vannak.

Tudja hogy kell nekem a szex.

Es hogy szeretem ha elém jön. És tuda hogy nekem mikre kell ő.


Azzal nem akarom megbántani hogy bocsi a szememben meg egy szerencsétlen vagy amúgy..nem célom megbántani soha.

2023. okt. 10. 19:44
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztően felületes vagy
2023. okt. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát téged valaki jól félrevezetett ezzel az újhullámos "pszichológiával". Inkább azt nézd meg ki volt az, mert az károsabb rád nézve. A pasi akkor káros ha lehúzza a kedved, az életed, pl olyankor nyavalyog neked mikor épp elkésel valahonnan vagy valamit csinálnod kell és feltart. Amúgy megtisztelő ha elmond dolgokat magáról.
2023. okt. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A felületeseket pont nem èrdekelné milyen ember a masik. Engem meg igen.

8# oda ia van írva hogy lehúzó erő a pasi. Pont ettől tartok. Hogy demotiválni fog és én is nyavajgós leszek mellette.

2023. okt. 11. 05:45
 10/10 A kérdező kommentje:
A hülye beteg az te vagy.
2023. okt. 11. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!