Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nem tudom már mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem tudom már mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném kikéni a véleményeteket mert nem tudom már mitévő legyek, kezdeném azzal, hogy egy meleg. vagyok és ezzel kapcsolatban fiú-fiú fél lenne a téma ha eljesztett a dolgok kérlek ne olvasd tovább, öszeinte segítéset szeretnék kérni.


Szóval a történeketem az, hogy Agusztus elején meg találtuk egymást egy társkereső alkalmazásban és mind2 barátokat kerestünk, és már ott éreztem, hogy ő sokkal másabb mindenkinel, elkeztünk beszélgenti és el is mélyült a dolog szinte elkaptuk egymás fonalát első héten már előre láttuk, hogy ebből több lesz mint barátság gyorsanrá is tértünk a találkozásra húú az egy nagyon nagyon felejthetettlen élmény volt mind ketten boldogok lettünk aztán egymást követő háromnaponát találkoztunk szinte minden heppy volt, aztán jött egy fekete leves én bele szerettem :( .Aztán jött egy 5 nap mire barátnőjénél tölött na az nekem nagyon rossz volt mert kevesebbet beszéltünk ott mert nem telefonozott, közben a lokátort is meg kaptam tőle láttuk egymást, hogy hol vagyunk de az öt nap alatt míg a barátnőjénél volt nekem rosszul esett, hogy kikapcsolta na ott megint egy érzelmi hullámvasutban jártam és nem szoktam de volt ott egy pont amikor nem bírtam már (senkinek nem meséltem ezt a dolgot) elmentem és ittam :( nem szoktam de itt sem kellet mert volt egy elszolásom, mondom adok neki 10k csak kapcsolja vissza és ezzel ott ledöntöttem egy falat mainapig bánom, ugye késöbb monta el, hogy utána nagyot csalodott bennem :( tényleg elmentünk és mondtam beszéljük meg meg is beszéltük nyitott volt, hogy folytassuk de itt már kezdtem be pánikolni, hogy ez a dolog meg fog pecsételni mindent. Jó itt volt egy 2 hét ugrás de ebben ugyan ugy beszélgettünk javítgattuk a helyzetett és olyan kicsit jobb irányban érzem a dolgokat és mondta ő is csak időt kért. Nem régiben volt szülinapja sokat mondta, hogy szeretne utazgatni így meg is leptem egy repülő uttal nagyon boldog volt, és elfogadta. (és igen lehet kicsit korai volt de hátha ez a dolog miatt változik) addig még van egy hónap és nem tudom :(, tegnap is taliztunk és véletlen meg láttam, hogy telefonján van egy társkereső alkalmazás na az ott szíven. ütött nagyon de értelemszerűen nem kérdeztemrá, így most már tényleg elvesztem de ugyan ugy beszélgetünk minden este hívásban ott szoktunk mosolyogni viccelni is de nem tudom.

kérlek ne ítéljetek el :( cak tényleg nem értem a helyzetett valaki volt már ilyenben része?



szept. 16. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem vesz téged komolyan, ennyi. Nem tudom miért vettél neki repjegyet, vissza kéne kérni a pénzt és soha többé hozzá se szólni.
szept. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig rendszeren keres talizunk is, képes feljönni hozzá pestre programokra is nyitott, csak tényleg nem értem, hogy van-e valami esélyem
szept. 16. 10:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Rákérdezni miért nem kérdezel rá? Annak mi értelme van, hogy veszel neki valamit amikor társkeresőzik és 5 napig rád se bagózik?
szept. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A melegek élete hatványozottan nehéz. A párkapcsolataitok katasztrofálisak többnyire. Normális meleg párt nem is ismerek. Ezt úgy értem, akik hosszabb távon kiegyensúlyozottan működnek.
szept. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rákérdezni nem mertem, mit mondhat😣, nem akartam mèg jobban elrontani.

Repjegyet mar előtte 1.5 héttel meg vettem, de volt erről is téma, hogy el akar jönni velem és mondja igen pedig mondhatta volna, hogy nem.

szept. 16. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!