Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire rossz ötlet, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rossz ötlet, hogyha többedik randira valamilyen ivós kártyajátékot is viszek ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
Pl: felelsz vagy feles,truth or drink

szept. 8. 00:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Esetleg a spirál kártyák
szept. 8. 00:57
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes randik lehetnek.
szept. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rossz ötlet. Ivás nélkül játszatok ilyet, ha már.
szept. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem minek a körítés hozzá?

A nők szeretnek inni,piázni.

Max az első korty előtt játsszák el hogy én nem iszom így meg úgy...

Aztán meg nyelik a jégert mint a gödény.


Szóval csak simán ba sdz be vele aztán dugd meg.

Ilyen le akarlak itatni hátulróljövős témát az elején én nem tolnám.

Az elején jobb a határozottság és egyebesség.

Ivós játékot játszon a barátnőivel, vagy veled akkor, ha már olyan bizalmi szinten vagy vele, mint ő a barátnőivel van.

szept. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyon gyerekes.
szept. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aki szerint rossz ötlet az kifejtené, hogy miért?
szept. 8. 23:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy mennyire rossz ötlet, az az adott nő személyiségétől függ. Én most ránéztem erre a "Felelsz vagy feles"-re, és nekem kicsit suttyó szexjátéknak tűnik. Szeretem az alkoholt és szeretem a szexet olyan partnerrel, aki figyelmes az ágyban... de ezek jönnek maguktól, nem kell erőltetni. És főleg ilyen kártyákkal, ahol olyan épületes "felelsz" opciók vannak, hogy "kaptál-e már öltáncot"...
szept. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy csak ezek jutottak eszembe példaként, nem mint konkrét címek írtam ezeket

A kérdés főleg arra irányult, hogy mivel nem tudok elég laza lenni az ismerkedési fázisban, ezért szerintetek egy ilyen játék oldhatja-e az ismerkedésnél lévő “lámpalázat”

szept. 9. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!