Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kire mondják ismerkedéskor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kire mondják ismerkedéskor, hogy irritálóan nyomul ?

Figyelt kérdés
szept. 7. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy randim, amin a az első percben kiderült, hogy a pasas lehazudott a korából 15évet és a súlyából 30kg. Ettől függetlenül gondoltam, adok egy esélyt az estének és maradok legalább egy kicsit. 15 perc elteltével fogdosni kezdett, majd amikor mondtam, hogy mennék inkább rendelt még egy italt nekem, holott mondtam, hogy nem kérem. Közben már hívtam taxit, de nyilván várnom kellett rá. Erőszakoskodott, hogy igyam már meg a második italt, ha már kikérte nekem, ami eszemben sem volt. Kimentem a mosdóba, oda is követett és az ajtóban várt, aztán a karomnál fogva el akart rángatni táncolni. Egy zsúfolt szórakozóhelyen voltunk, egy külföldi lánynak feltűnt, hogy valami nem oké köztünk és ő szabadított ki a pasas kezei közül. Megköszöntem szépen, a pali meg nézett értetlenül, hogy erre mi szükség volt és kérdezte ismerem-e a csajt. Ekkor indultam, hogy az utcán várom meg a taxit, oda is jött utánam és beszólogatott, hogy milyen buligyilkos és elutasító vagyok. Közben elmesélte, hogy amúgy nős és nem tervez válni, de addigra végre odaért a taxi.

Másnap reggel le kellett tiltanom, mert folyamatosan hívogatott és viberen zaklatott, követelte, hogy áruljam el mit rontott el, holott elsőre is elmondtam mi a bajom, de kitalálta magának, hogy hazudok és valami más miatt pattantam le. Szerinte ugyanis egy nőnek élvetnie kellene ha egy hót idegen faszi taperolja és le akarja itatni. Bóknak kellett volna vennem szerinte, hogy elég vonzónak tart ehhez.

Na nekem ez a szitu kimeríti az irritáló nyomulás fogalmát. Lényegében egyébként attól válik irritálóvá, hogy nem veszed észre, ha a másik nem vevő a közeledésedre és csak azértis folytatod a nyomulást.

szept. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Osztom elsőt. Nálam is a fogdosás érintés az (akár ha csak baráti gesztusnak is álcázza pl vállamon érint csak)ami már kiveri a biztosítékot es ez párhuzamban olyannal tenyleg hogy az se esik neki le hogy magára nézne hogy egy dinnyehasu hájdisznó őszülő tata, vagy egy ittas vitiligos aszott tahó munkásparaszt vagy ilyen teljesen debilek hiszik azt hogy na majd ők megfognak maguknak egy csajt.
szept. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aki nem jön be, lerázósan kommunikálnak vele, és próbál tovább ismerkedni, akkor az számít nyomulásnak, zaklatásnak.
szept. 7. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen
szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Uh gecc első...

Csoda hogy nem pofoztad fel.


Bocs az offért de Velem meg pont az ellentéte történt.

A pali 42 éves, elvált stb.

Erre a randin megjelent egy magas kigyúrt Max 35nek kinéző ilyen hátrafésült hajú olaszos jóképű pasi, ingben. Rendesen forogtak utána a nők ahogy állt ott és várt.

Aztán odamenten hozzá.

Én wtf?

Te 42 vagy?

Erre jók a gének... Tudod aztán nevetett.


Úgyhogy el is kaptam. Most is itt szuszog mellettem a kis gyúrós.

szept. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

- nem ért a "nem"-ből és erősködik... nekem pl. volt egy hasonló randim, mint az 1.-nek, ahol előre megmondtam, hogy x óráig érek rá, mert vissza kell mennem a munkahelyemre... amikor eljött az az idő, akkor még akart rendelni pluszsütit, menjünk át az x plázába fagyizni... és vagy 5x kellett elmondanom, hogy "nem, előre megmondtam, meddig érek rá, ez most nem fog menni"

- nagyon sokat és nagyon nyálasan bókol, már olyan szinten, hogy egy normálisat nem lehet a másikkal beszélgetni

- nagyon intim témákról kérdezget és faggat

- taperolás, érintgetés

- mindenképp le akar itatni

- szobára invitál

- már a randi elején felhozza az ötéves tervet, vagy legalább 20 jövőbeni randiötletet

- ajándékok, lovebombing

szept. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!