Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kellene haladni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene haladni az ismerkedéssel?

Figyelt kérdés

24 vagyok, nem igazán ismerkedtem még célzottan, mindig ismeretségi körből kerültek ki a barátnőim. Most viszont találkoztam egy lánnyal aki nagyon bejött, leszólítottam és vevő volt az ismerkedésre.

Csak nekem ez annyira furcsa, hogy úgy ismerkedünk hogy nem ismerjük egymást előzetesen. Kicsit lehet fura a megfogalmazás, de remélem azért érthető 😄

A kérdés főleg arra vonatkozna, hogy milyen gyorsan halad egy ilyen kapcsolat? Eddig 1x voltunk találkozni mert más városban lakunk, és még semmi intimitás nem történt (lehet nem ide kellene sorolni de pl kézfogás sem xd). Nekem ez kicsit furcsa, mert általában ennél sokkal gyorsabban haladok, viszont féltem kezdeményezni mert nem akarom elijeszteni.

Nálatok ez hogy szokott menni?


szept. 5. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Írásban, vagy telefonon minden nap beszéltem az összes randipartnerrel. Első randi után nem vártunk napokat a következőre és általában második, harmadik randin egy csók legalább elcsattant. Utána, ha jól alakult azért max az 5. randin szex is volt. (Nem egyszerre randiztam több férfival, csak egymás után többel, míg meg nem találtam a párom)
szept. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi is beszélünk minden nap, viszont találkozni a távolság miatt csak hetente tudunk. De amúgy köszi :D
szept. 5. 22:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Másik városban? Ez felejtős úgy, ahogy van.
szept. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!