Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-30 év közötti szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 év közötti szingli lányok, akik nem társkeresőkön gyűjtitek az Instagram-követőket és növelitek az egótokat a közösségi médián, helyesen írtok, van némi műveltségetek, és értékelitek, ha egy fiú udvarol és lovagias?

Figyelt kérdés

Hol vagytok, hogyan lehet titeket elérni vagy megismerkedni veletek? Sok lányt látok időnként az utcán, akik megjelenésre szimpatikusak, de nekem ez mindig is túl tolakodónak tűnt, hogy csak úgy random leszólítsak valakit a buszon, villamoson vagy akárhol a városban.


26/F



szept. 5. 21:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
25N és nincs instagramon, facebookon az érettségi képem van kint, mester diploma, jó munkahely. Én speciel férjnél vagyok. A hasonló barátnőim is mind kapcsolatban vannak, az olyan barátaim, akik többet instaznak, meg kicsit ribisebb képeket töltenek fel, ők meg szinglik.
szept. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
11# pont erről beszélek
szept. 9. 22:13
 13/18 anonim ***** válasza:
Amúgy legtöbben meg egyetem alatt jöttek össze. Van esetleg egyetemi baráti társaságod? Valami extra hobbi vagy valami amit szeretsz csinálni? Ilyen helyeken lehet normálisabb lányokat Meg ismerni
szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nincsen egyetemi társaságom, a hobbim kimerül abban hogy terembe járok edzeni, meg hogy szeretek olvasni.
szept. 9. 22:21
 15/18 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, a magadfajta srácokat szokták lúzernak nevezni.
szept. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Miért?
szept. 10. 21:03
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem én írtam, még szerintem gyerekes lúzernek nevezni embereket. De azok alapján amit leírtál nem tűntél annyira széles érdeklődésű embernek. Valahogy barátokat kellene először szerezni, meg valami olyan hobbit, amivel emberek közé mész. Jártál egyetemre? Sok egyetemnek van alumni közössége pl. Társasjáték klubok is tök gyakoriak ha ez érdekel pl.
szept. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sosem volt problémám a csajozással. Az insta pitschák pedig sosem izgattak. Nekik nem a férfi kell, hanem a folyamatos figyelem és a lájkok.
szept. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!