Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A társadalom nem nézi jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társadalom nem nézi jó szemmel, ha a nem jóképű pasinak szép nője van?

Figyelt kérdés

[link]


A kommenteket olvasva nagyon meglepődtem. Mindenki azt ossza, hogy a srácnak biztosan van pénze és azért van vele a csaj aki szuper szép. Pedig a csaj szerintem teljesen átlagos csak ki van gyúrva.

Mégis a nőt piedesztálra emelik és ócsárolják a srácot. Pedig lehet emberileg 10x annyit ér mint bámelyikük a kommentszekcióban.

Hogy lehet, hogy az emberek ennyire nem tudják szó nélkül hagyni ha szerintük a páros közül egyik szebb mint a másik. Mi a fhaszé téma?


szept. 5. 14:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Tán te vagy a lány vagy a pasi a videóból,hogy ennyire érdekel ?

Mégis kit érdekel,2 idegen ember ,hogy mit érez a kommenteket látva ??

szept. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

“ 9# gondolom ő se egy szépség, azért boki a csőrét”


Náci vagy talán Z generációs pszicho pi*a? Mindenki totál pszichopata a generációdból? Erre válaszolj!

szept. 5. 15:26
 13/25 anonim ***** válasza:
12# he?
szept. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

“ Tán te vagy a lány vagy a pasi a videóból,hogy ennyire érdekel “


Nem de attól zavarhatsz? Vagy téged nem foglalkoztat a társadalom állapota amiben benne vagy? Tudod ha szhar a társadalom rád is kihat, ha akarod, ha nem.

szept. 5. 15:29
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
12# úgy szeretem ahogy lassan kibukik az őrült az ilyen tipusu kerdezokbol🤣 honnan veszed hogy z generációs lennék,vagy egyáltalán hogy nő?
szept. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

#kérdező

Neked sosincs olyan érzésed, hogy valami nem illik össze valamivel, de mégis összevonva látod? Vonatkoztassunk el a pároktól mondjuk a ruházat irányába. Szerinted az úgy jól áll valakinek, hogy nyakkendő + atlétatrikó vagy szmoking + zokni nélküli szandál? Mert szerintem mind a kettő béna viselet lenne.

Visszatérve a „gonosz elnyomó” társadalom ítélőképességére… Kezdjük azzal, hogy a társadalom nem foglalkozik az egyénnel mindaddig, amíg az veszélyt nem jelent rá. Csakhogy a kommentszekcióban se társadalomról, se veszélyről nincs szó, mert az csak egy véleménnyel rendelkező közönség, összekovácsolódás esetén pedig közösség. Kommentszekció szinten maradjunk csak a közönségnél, hiszen semmi más nem történik, mint egy-több arra történő reagálás, amit eléjük dobnak.

De kérdem én… Kötelező kirakni a nagyérdemű elé dolgokat, mint képek, videók, történetek és egyéb információk? A válasz egyszerű: NEM. Aki viszont kiteszi, az egyúttal alá is ír egy olyan „démoni szerződést”, amivel vállalja az általa közzétett dolgokat és a többi ember véleményét IS. Mert hát bizony, vannak olyanok, akiknek valami tetszik, valami meg nem. Vegyük észre, hogy a közösségi oldalak nem csak a szépről és a jóról szólnak, mert bizony el szoktak csattanni verbális pofonok is. Erről szól az egész, mert az emberek ilyenek.

Ezért a tanulság az, hogy aki nem bírja mások kritikáját, az lesz szíves nem kiteregetni az életét, vagy annak 1-2 jelentéktelen pillanatát.

szept. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

“ Neked sosincs olyan érzésed, hogy valami nem illik össze valamivel, de mégis összevonva látod? Vonatkoztassunk el a pároktól mondjuk a ruházat irányába. Szerinted az úgy jól áll valakinek, hogy nyakkendő + atlétatrikó vagy szmoking + zokni nélküli szandál? Mert szerintem mind a kettő béna viselet lenne.”


Hús vér érző szeretni képes emberek kontra zokni? Nagyon jó hasonlat. Meg amúgyis sokan miért gondolják azt, hogy mások szerint sem illenek össze, úgy jelentik mintha általános igazság lenne, még a “szerintem” pontosító szót sem teszik oda.


“ Csakhogy a kommentszekcióban se társadalomról, se veszélyről nincs szó, mert az ”


A kommentszekció “színvonala” tökéletesen tükrözi az társadalom mentális, morális, intellektuális színvonalát. És ez az utóbbi években nagyon nem jó szinten van.


“ Kötelező kirakni a nagyérdemű elé dolgokat, mint képek, videók, történetek és egyéb információk?”


Analog módon akkor mondhatnánk, hogy a csúnya gyereknek kötelező iskolába járnia, hogy ott kicsúfolhassák? Ha nem járna nem történne meg vele. Aki iskolába jár önszántából az vállalja a vele járó negatív következményeket.

Igen, elnézést, hogy élni akarok! Kérjen én bocsánatot a szharos társadalom színvonaláért!

szept. 5. 16:08
 18/25 anonim ***** válasza:
Jól van nyugodjál le pukkancs🤣🤣🤣
szept. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

#17 A hiba benned is keresendő. Engem képes vagy kioktatni, hogy mit mivel hasonlítok össze, de te magad ugyanúgy megteszed egy másik példával.

Most én is kezdjek el veled kötözködni, hogy megpróbálsz összemosni egy opcionális dolgot (posztolás) egy kötelezővel (suli)?

A kommentszekció meg CSAK akkor mutatná a társadalom véleményét, ha a társadalom minden egyes tagja odaírná a véleményét. Semmi értelme nincs egy maréknyi kisebbségből kiindulva vonatkoztatni egy attól sok nagyságrenddel nagyobb emberek összességére.

szept. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

“ Most én is kezdjek el veled kötözködni, hogy megpróbálsz összemosni egy opcionális dolgot (posztolás) egy kötelezővel (suli)?”


Igen, élni sem kötelező és mindig az áldozat a hibás, mert nem is kötelező kimenni a házból, leélhetsz egy életet a szobádba bezárkózva!


“ A kommentszekció meg CSAK akkor mutatná a társadalom véleményét, ha a társadalom minden egyes tagja odaírná a véleményét. Semmi értelme nincs egy maréknyi kisebbségből kiindulva vonatkoztatni egy attól sok nagyságrenddel nagyobb emberek összességé“


Szinte fele a kommenteknek erről szólt, hogy milyen szerencsés a fickó, meg mennyivel magasabb szint külsőre a csaj, meg biztos pénze van a gyereknek.


Undorító, gusztustalan szhar társadalom.

De védjed csak azért!

szept. 5. 16:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!