Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik évszakban szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik évszakban szokott legsikeresebb lenni az ismerkedésetek?

Figyelt kérdés
Ősz, tél, nyár tavasz?

szept. 3. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Átlagos külsejű pasiként ugyanolyan sikertelenek az ismerkedési próbálkozásaim mind a 4 évszakban.
szept. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 önsajnáltatással sose fogsz előrébb jutni:)
szept. 3. 23:04
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Nyáron. Olyankor az emberek szerintem oldottabbak és nyitottabbak.

A nők sokkal vevőbbek egy új emberre vagy új kalandra. Nem is fesztiválon, csak simán egy este lemenni a városba egészen más. Ősz-tél-tavasz meg mindig tanulás vagy munka stressze rajta van. Nyár szerintem ezért más.

szept. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3 ez érdekes gondolatmenet:)

Én pont nyáron érzem magam kevésbé nyitottabbnak, ettől a hőségtől legszívesebben megpusztulnék:D

De a bekuckózósabb időszakokban jobban igénylem valaki meghitt társaságát.

szept. 3. 23:08
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Mondjuk én kocsmákban, kiülős helyeken szoktam ismerkedni.

Télen/ősszel nem nagyon van olyan, hogy "menjünk le a városba meginni valamit csak úgy a barátokkal" - Kivéve ha egyetemista vagy és erről szól éppen a félév.


De szerintem hidegben inkább úgy találkozol barátaiddal, hogy konkrét beszélgetni valótok van. olyankor meg szerintem nem akarsz máshoz oda menni, vagy hogy más oda jöjjön. Ezért inkább érdemes házibulit rendezni, vagy legalábbis valami zártkörűt, ami meghittebb.


Értem, hogy nyáron meleg van, de emiatt az emberen alapból kevesebb ruha van, előbb is berúg (ha iszik) és a nagy melegben úgy sincs kedve senkinek se dolgozni vagy tanulni. :D


A bekuckózósabb időszakban ÚJ embert szerintem nehéz megismerni, csak mondjuk már ismerteket még jobban. De azok már úgy is el vannak könyvelve általában barátnak (azt hiszem)

szept. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5 hát én egyetemista vagyok, nekem szerencsém van:D

De érthető, ha nem tanulóként nem olyan könnyű ebben az időszakban ismerkedni.

Talán még a tavasz a köztes időszak, amikor már jön a meleg, de még nem vészes. Én akkor szeretek a legjobban bulizni járni, illetve ősz elején szerintem

szept. 3. 23:30
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Nekem valamiért télen indul be a szerelem, pedig nem szeretem ezt az évszakot.

4bők 3 kapcsolatom télen alakult ki, egy pedig késő ősszel.

szept. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az osz jott be

Mikor mar kell egy nardag pulcsi de igazabol nincs meg hideg.

szept. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha dolgozom es nem járok sehova igy csak netrol tudok tudok ismerkedni akkor mindig csak ősszel télre lesz kapcsolatom.


Ha nem dolgozok és járok is mindenhova pl nyaralások strand lesznek baráti körök is, akkor nyáron.(pl mig tanultam mindig csak nyári szunetekben lett barátom is)

szept. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a nyár vége, ősz eleje. Pont amostani időszak. Egyetemista vagyok, ilyenkor jön vissza mindenki egyetemre szóval mindenki nyitott, kipihent, még nem stresszes de izgatott. Egy pozitív időszak alapvetően.
szept. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!