Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy nagyon friss ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon friss ismerkedésem, még csak 3 randi volt. Eleinte nagyon megfogott, ám az 1. és a 2. randi közt elment egy 20 napos nyaralásra, és azóta rendkívül idegesítő. Lenn kifejtem ezt. Szerintetek legyek vele türelmes, vagy hagyjam őt inkább?

Figyelt kérdés
Francia Polinézián volt nyaralni, ott volt 20 napig, és váltogatta a szálláshelyeit. És azóta kibírhatatlan, komolyan. SEMMI MÁSRÓL nem tud beszélni, csak erről. Hogy ott mi volt, milyen volt. Bombáz a fotóival, videóival. Meg sokszor már spirituális szintre tereli a dolgot, hogy ő ott MENNYI MINDENRE rájött. Áradozik, hogy SEMMI SE FOGHATÓ AHHOZ, amit ott látott, hogy ez ahol élünk (Budapest, Magyarország) SEMMI, DE SEMMI AHHOZ KÉPEST, és hogy aki nem teheti meg, hogy oda elutazzon, annak FOGALMA SINCS SEMMIRŐL... Stb. Csak ezt hallgatom Messengeren is, meg élőben is! Szerintem nincs nő, aki ezt sokáig lenyeli egy frissen megismert pasinak. Pedig az út előtt még nagyon oda voltam érte, nagyon szimpatikus volt. De már ég és föld, mit érzek ahhoz képest.
2021. aug. 14. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem a problémád. Ha idegesítő a pasi, akkor ejtsd és keress olyat akitől nem mész falnak. 31/F
2021. aug. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem minden fénylikban van arany. 🤷‍♂️
2021. aug. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

Úgy néz ki hogy megismerded egyik olyan oldalát ami nem szimpatikus, gondolkodj el lehet neked is van olyan ami talán neki nem tetszik majd...

de semmi baj, inkább előbb mint utóbb ismerd meg mikor már éveket töltöttél el vele és akkor derül ki valamilyen idegesitő tulajdonsága..


Ha ennyire zavar, akkor inkább most mondj neki nemet, mert később baj lesz...


egyébként pedig olyan élmény érte, hogy veled akarta megosztani, hátha te is örülsz annak, hogy ő milyen boldog volt ott, vannak emberek, akik megosszák az örömüket a társukkal, és aki olyan beállitottságú, szintén örül a másik örömének, röviden ennyi, talán ti nem vagyok hasonlóak...

2021. aug. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
De mi evvel a bajod? Mit kell ezen "lenyelni"?...
2021. aug. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Passzold át :D én adnám az ilyen pasit.
2021. aug. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Dobjad gyorsan. Most hog, kibujt a csigahazbol, soha tobbe nem lesz elegedett. Mostantol az elete arrol fog szolni, hogy mennyire szar elete van hogy nem lakhat a luxus bungallokban vagy utazhatja korbe a foldet. Biztos vm oslakos csaj is befigyelt. Mar nem leszel neki eleg...hagyjad mert csak lehuz. Most mar csak szamar leszel a lo helyett.
2021. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Dobnám a francba. Nem azért, mert Tahitin volt, hanem azért, mert olyan idegesítő, hogy nekem nem fér bele.

Szívesen:)

2021. aug. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
De most ebben mi az idegesítő, hogy az élményeiről beszél, és legalább elgondolkodik az életen? Jobb lett volna, ha odamegy, minden este leissza magát, megdönti az egzotikus lányokat, aztán hazajön? Vagy mit kellene csinálnia szerinted?
2021. aug. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Vagy mit kellene csinálnia szerinted?"

Szerintem pl. azt, hogy tudjon a helyén kezelni egy nyaralást, és ne legyen utána egészen hülye hetekig.

(Eskü, amikor 18 évesen kijutottam a "vasfüggönyön túlra", akkori NSZK-ba a rokonaimhoz két hétre, akkor voltam ilyen zizzent hetekig.)

2021. aug. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Páran nem értették a problémát, azoknak mondom: Nehogy már egy nyaralás miatt akarja megváltani a világot és egy nyaralás miatt forduljon fel fenekestül az élete! És hogy utána ne lehessen más téma, mint az ő nyaralásélménye...
2021. aug. 15. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!