Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az nagyon valószínű hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon valószínű hogy egy kapcsolatban az udvarlásos ismerkedéses rész, nem az őszinteségről szól? Hogy látjátok?

Figyelt kérdés

Általában mindenki a legszebb arcát mutatja, a legjobb tulajdonságait. Aztán meg az udvarlásnál sem ráncára vagy a szemölcsére figyelsz. Nyilván nem beszélsz a negatív tulajdonságaidról rögtön.

Bár lánynál lehet az a taktika hogy megpróbálja elriasztani és ha így is kitart akkor jöhet.

De fiúnál nyilván ha ő akar a lánytól valamit, akkor nem jöhet a negatívumokkal, hanem el kell varázsolni a nőt.

Mondjuk a bókok virág ajándék meghívások részben átejtések is, így nem feltétlen őszinték szerintem.

De így alakult ki a világban. És sok nő elvárja ezt a kisebb hazugságot mégha nem is akar belegondolni ebbe, hogy mi ez.



2021. márc. 25. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Neked sem sikerult meg egy novel sem osszejonnod, ha ennyire nem ismered oket.
2021. márc. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Igen kicsit álarcot kell hordani , majd ha megvan a zsákmány akkor le venni.
2021. márc. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Vicces, én pont az ellenkezője vagyok. Szeretem, ha az adott lány a rossz tulajdonságaim tudatában választ ENGEM. Valóban nem kellemes a rossz dolgaimról beszélnem. De jobb ha tudja mi vár rá, ha kellek neki. :D Kapcsolaton belül pedig fontos számomra a visszajelzése, hogy melyik belső tulajdonságaimon változtassak. Ugyanez fordítva is: Nem egy "FoxtrotLidérc-kompatibilisnek" tűnő illúziókép kell, hanem maga a lány. Önmaga. Az az eszményi számomra, ha képes a társaságomban feloldódni, és beszélni a rosszabb tulajdonságairól.
2021. márc. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem voltam képmutató. Azt kapta, amit most is. Én még mimdig ugyanolyan vagyok.

És tudom, hogy csak a belsőségekről szól ez most, de... Ő nagyon jól nézett ki, mikor megismerkedtünk (pont karantén előtt). Aztàn most a home office-ban annyira kémyelmes lett, hogy csak elnyűtt melegítőkben és pólókban jàr, mert senki nem làtja úgysem... Ha megy boltba, akkor sem öltözik fel, meg semmihez, úgyis "csak ide" megy, és úgysem ismeri őt senki. Hónapok óta egyszer volt rendesen felöltözve, mikor elhívtam a baràtait szülinapozni.

2021. márc. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!