Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azok a férfiak akik nem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak akik nem az instant ismerkedéseknek a híve, hanem időt akar hagyni és esetleges visszautasítás után is próbálkozik az tényleg zaklató?

Figyelt kérdés
Manapság az emberek nem hagynak elég időt arra, hogy megismerjék egymást és, ha egy pici dolog nem tetszik akkor dobni kell. Ha egy férfi ennek nem híve és egy visszautasítás se tántorítja vissza az komolyan zaklatás? Szerintem mindenkivel volt olyan, hogy valaki elsőre nem igazán tetszett, de később valami vonzalom elkezdett kialakulni. Ebből az értelemben a nem az nem jelent mondás inkább káros, mint hasznos.
jún. 30. 15:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Ha a nem után is nyomul valaki, az bizony zaklatás. Főleg, ha a többedik nemet se sikerül felfogni.

Attól, hogy valaki akaratosan nyomja mag!t rád, nem alakul ki vonzalom. Az az olyan helyzetekben alakulhat és ott is ritka, mikor sok időt töltötök együtt (jó kedvűen, önszántából), mert pl közös a baráti társaság, békén van hagyva és lassacskán meglát valamit a másikba az, aki a kosarat adta.

jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De időt miért nem lehet hagyni? Simán benne van a pakliban, hogy ő az igazi.
jún. 30. 15:28
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Hidd el felesleges, csak magadat égeted.

Ha ránézésre nem tetszel neki egyáltalán, ott nincs minek időt hagyni.

Nem fogja meggondolni magát egy csaj sem.

jún. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Ha a kezdet kezdetén nincs semmi vonzalom, érdeklődéd, akkor nagyon ritka, hogy csettintésre kialakul. Kár erőltetni, sőt, csak lejàratod magad. Az ilyen rossz hír meg gyorsan terjed és sokáig fennmarad.
jún. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ti a gyors ismerkedés hívei vagytok? Nem hisztek abban hogy időt kell hagyni!
jún. 30. 15:41
 6/17 anonim ***** válasza:
8%
A nők játszmáznak, kéretik magukat, de a nyomulás csak chadektól és gigachadtiniktől kívánatos a számukra. Ha nem vagy befutott, havi 1,5 milliót kereső menedzser, vagy genetikailag előnyös, magas, vékony, szép arcú 16-18 éves tini, akkor zaklató vagy.
jún. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz. Életemben nem ismerkedtem neten, vagy más direkt módszerrel. Ha valamiben, hát abban nem hiszek. Ellenben próbáltam már erőszakkal beleszeretni valakibe, mert "kedvesrendesstb." volt és el akartam hinni, hogy ez elég. Ahogy jött már utánam, mint a pulikutya olyan, aki a fejébe vette, hogy majd beleszeretek. Barátnőt meg ennél erőszakosabban is zaklatta pasi. Mert szerinte adnia KELL esélyt.
jún. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%

Tudod kérdező, az a baj, hogy nem lehet belelátni a nők fejébe. Nem tudhatod, hogy csak tesztel a csaj, vagy tényleg komolyan is gondolta a nem szócskát.

Utána meg marhakönnyű lehurrogni a férfit, hogy nem volt elég kitartó, állhatatos. Ez a tipik: Miért nem látta, hogy biztató jeleket küldött felé a nő? Azért b+ mert nemlétező jeleket küldözgetnek!

Na de ha meg komolyan gondolta a visszautasítást, akkor meg még tettlegesség nélkül is egyből zaklatásnak vesznek minden jelzést. Nézni se szabad, mert hujjujjujj!

Ráadásul még a kivárás sem egy jó taktika, mert a nőkre meg várhatsz életed végéig. Nem fognak nyitni, nem fognak kezdeményezni, me hát az a fééfii dóóga!

jún. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ezekmiatt fogok bátrabban próbálkozni, mert nincs tisztában az se, hogy a személyemre mondott nemet vagy a körülményekre, mivel ha az utóbbi akkor szerintem változhat. Akik azt mondják hogy nem az nemet jelent azok tagadják azt, hogy az a nem, nem a férfi személyére, hanem a pillanatnyi körülményekre mondhat nemet, abból viszont bármi jó is lehet. Nyílván ha olyan nő utasít el aki nem mozgatott meg annyira akkor felesleges küzdeni, de ha igazán megtetszik akkor van értelme, de én visszautasítom azt a vádat, hogy emiatt zaklató lennék, mert így bármelyik férfi lehet azt mondani, hogy ő egy zaklató. Értsétek meg azt, hogy valszeg nem úgy fog működni minden ahogy a romantikus regényekben, hogy szinte egyből klappolt minden. 10 éve más nők jöttek be nekem, más lett a fontos, mert változtam, fejlődtem azóta, most olyan nők jönnek be nekem akiket 10 éve észre se vettem volna, ismerkedés közben is változhat a vélemény. Ezért mondom, hogy tök gáz ez a mostani instant ismerkedés, normális emberi kapcsolat nem úgy néz ki mintha egy bútort vennél.
jún. 30. 16:18
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
9, és 10 évig tervezel koslatni valaki után? Vagy miben mérvadó az, hogy neked 10 év alatt változott az ízlésed?
jún. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!