Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azok a férfiak akik nem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak akik nem az instant ismerkedéseknek a híve, hanem időt akar hagyni és esetleges visszautasítás után is próbálkozik az tényleg zaklató?

Figyelt kérdés
Manapság az emberek nem hagynak elég időt arra, hogy megismerjék egymást és, ha egy pici dolog nem tetszik akkor dobni kell. Ha egy férfi ennek nem híve és egy visszautasítás se tántorítja vissza az komolyan zaklatás? Szerintem mindenkivel volt olyan, hogy valaki elsőre nem igazán tetszett, de később valami vonzalom elkezdett kialakulni. Ebből az értelemben a nem az nem jelent mondás inkább káros, mint hasznos.
jún. 30. 15:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%

Én is olvastam valahol ezt a baromságot, hogy a "visszautasítás nem neked szól" de el ne hidd már 😀

Persze hogy neked szól, kinek szólna nagyanyádnak? 😀

Te próbálkoztál be, te lettél offolva, pont.

Rádnéz egy nő rögtön el tudja dönteni hogy jó pali vagy e neki vagy sem, ez nem fog megváltozni!

Az a baj nem érted hogy működik ez az egész.

Páran még elküldenek majd a pics@ba, majd megtanulod.

jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%

"Ti a gyors ismerkedés hívei vagytok? Nem hisztek abban hogy időt kell hagyni!"


Nem vagyok a gyors ismerkedés híve, de ha valakivel nem szeretném folytatni az ismerkedést, - vagy esetleg igazából már elkezdeni sem, - akkor annak van oka. Ha valaki egy normális, barátságos hangnemben elmondott elutasítást nem tud megfelelően kezelni, annak szerintem alapvető gond van a személyiségével.


Attól még, hogy van olyan nő, aki esetleg játszmázik ezzel, és "kéreti magát", én nem fogom máshogy látni, és a további kéretlen nyomulás, és az, ha valaki a kérésemet nem tudja tiszteletben tartani, csak abban erősít meg, hogy jól döntöttem.


Engem egyszer évekkel ezelőtt hosszú hónapokig durván zaklatott egy férfi, akit egy tanfolyamon ismertem meg, és aki nem tudta elfogadni, hogy nem szeretnék ismerkedni vele.


Én soha senkit nem utasítottam el durván, bántóan, az érzéseit megsértve.

De ez óta az eset óta, ami eléggé kikészített lelkileg, őszintén szólva jobban meg tudom érteni azokat a nőket, a második vagy harmadik alkalommal már minden kedvességet mellőzve, durván küldik ez az illetőt, aki nem érti a "nem" szó jelentését.

jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem az a típusú ember vagyok aki állandóan követi a másikat, lakása előtt áll és csenget egyfolytában, ez zaklatás igen, de ne legyen már az zaklatás, hogy csak simán szeretnék vele tovább ismerkedni és együttérző legyen.
jún. 30. 16:37
 14/17 anonim ***** válasza:
89%

De igen zaklatás, mert nem kölcsönös a szimpátia, és te folytatnád az ismerkedést (ami talán el sem kezdődött, csak részedről).

Képzeld el, hogy nem bírnál levakarni magadról egy nőt, aki nem tetszik neked.

jún. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
De ő nem akar veled ismerkedni. Ha ezt ignorálod, akkor bizony zaklatod. Rohadt félelmetes vagy.
jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
86%
Pont aktuális a téma: adott a 30+-os pasi. Munkahelyi ismerettség. Kitalálta hogy ő bizony meg akar ismerni jobban. Nekem viszont nincs ínyemre ez a dolog lévén, 7 éves kapcsolatban vagyok. Nemet mondok és úgy gondolom hogy megértette. Napi szinten jönnek az üzenetek... Hányszor kell egy állítólag felnőtt embert elküldeni szépen/kevésbé szépen/csúnyán a bánatba ahhoz, hogy leessen neki?! Val.szeg azzal a logikával rendelkezik mint te. Elég szomorú!
jún. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
82%

Általában egy nő vagy akár egy férfi is amiatt utasít valakit vissza mert a másik személyiségében/világlátában/jövőképében stb. van valami amit nem tud tolerálni.

Pont amiatt full felesleges próbálkozni tovább, meg erőltetni valamit amire a másik fél már nemet mondott. Akár tetszik akár nem, ez valahol már bizony zaklatás. Ha nem akarjuk zaklatásnak hívni akkor is minimum rohadt idegesítő és tiszteletlen viselkedés ez.

Ezt a körülmény miatti visszautasítást amit írsz itt az egyik válaszban kérdező azt nem teljesen értem, hogy mire gondolhatsz.

jún. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!