Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sugar kapcsolatban élt valaki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sugar kapcsolatban élt valaki? Milyen tapasztalatokkal gazdagodtatok, mivel ért véget a dolog? Újra megtennétek?

Figyelt kérdés

Kérdésem adott.


Lefeküdtünk már, az együttlét 10/10 vele. A vonzalom megvan, kb. elszédülök, ha látom valahol, még most is, hogy "megkaptam".

Ő rendes párkapcsolatot nem akar, azt mondja, az életébe nem fér bele, ő nem az a férfi, akivel családot lehetne alapítani, aki pontban 4-kor bezárja az irodája ajtaját és siet haza. Neki a munkája, karrierje az élete nagyobb részét kiteszi, számára ez a fontos, valamint az ezzel járó pozíciók, anyagi hasznok. Nem akarja megismerni a szüleimet, barátaimat, nem szeretne családi ebédekre járni velem stb. De odavan értem, nem akar elengedni, másokkal látni, de tudja azt is, hogy nem várhatja el tőlem, hogy rá áldozzam az időmet csak úgy.


aug. 21. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Elvárhatja, hogy mindig ott legyél neki, hisz ezért fizet neked! Legjobban jársz, ha nem is dolgozol, tartson el, és pénzeljen! Teljesen jó ez így, a kényelmed biztosított! 💰💶💵💴💷💸
aug. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Még egyetemre járok, igazából amiatt is lenne ez valahol kényelmes, mert a szabadidőm jelenleg kb. végtelen, szeptembertől is csak heti 4 órára fogok bemenni, azt leszámítva szabad vagyok.
aug. 21. 09:46
 3/12 Noren1989 ***** válasza:
Önfejlesztés nem opció, esetleg?
aug. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az elvisz az itthoni -5 fokból majd a Maldív-szigetekre?
aug. 21. 10:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"De odavan értem"


Ne ringasd magad ebbe a hitbe. Aki odavan érted, az felvállal. Neki csak pont arra kellesz, amire az ilyen jellegű kapcsolatokban a nők, tehát ne várj tőle többet, fogadd el, hogy ennyit kapsz. Az pedig, hogy nem akar mással látni, azért van, mert önző, nem azért, mert odáig van érted vagy szerelmes beléd.

aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ezt csinálom de több lépcsővel lejebb. Mezőgazdasági cégem van nagyszüleim falujában. Helyben pénzesnek számítok. Hogy is mondjam,ez északi régió szegénység. Foglalkoztatok egy-egy jobb testü lányt bejelentem őket 4-6órába van látszat munkahelyük. Nekik 3* os belföld vagy 2 nap

Hajdúszoboszló pár szép ruha is ..Maldív sziget.

aug. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én voltam ilyen kapcsolatban, évekkel ezelőtt.

Többen is.


Olyan naív voltam, mint Te most :)



Egyik sem a hercegnőt látja benned, bármennyire is úgy csinál. Ne dőlj be neki!

A k.rvát látja benned, bármit is mondjon! Ez előbb-utóbb ki is fog derülni.


Egy férfi sem szeret a szexért fizetni, még akkor sem ha bőven megteheti, mert egész egyszerűen a büszkeségét sérti.



Arra megy ki a dolog, hogy beleszeress.

aug. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Odavan érted, igen. Ideig-óráig. Kihasznál. Eddig is kihasznált mindenkit, aki pénzért megvehető.

Nyugi, neked sem lesz szerető családod, mert amint kiderül hogy krváskodtál kib...sznak mint macskát szarni! Senkinek sem kell egy kiélt krv!

aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tervezem ezt a homlokomra írni mondjuk.
aug. 21. 19:21
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
#8 as. Kvából lesz a legjobb feleség:)))
aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!