Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elég fiatal vagyok ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég fiatal vagyok ahhoz, hogy boldogtalanul éljek...mit tegyek? Mik a tapasztalatok? Merre változhat a dolog?

Figyelt kérdés

Van egy férjem, idillikus családi ház, menő munka, 2 gyerek. DE nem vagyok boldog...nincs érintés csak ha a férjem szexet akar (addig se csók, se ölelés, semmi, mert fáradt). Én viszem a háztartást, a gyerekeket és eg- elég jól menő vállalkozást. (Amennyiben vállás van, ha nem kapok gyerketartást akkoris boldogan eléldegélünk). A férjem jó apa, a gyermekeim imádják, de mint férj...

Én sokáig (4-5 év) a szexuális dolgokat megoldottam magamnak, mert nagyobb volt az igényem. Havi 2 van, nekem tényleg többre lenne igény, az intimitási hiányon felül. A bizsergető érzés hiányát extrém sporttal pótoltam (boulder, sziklamászás, vadvízi evezés, túrázás magashegyi). De úgy érzem, hogy megfulladok! Tényleg legyek annyira önző, hogy elváljak? Mit tudok tenni, amivel javíthatok a kapcsolatomon?

Belekezdtem egy szeretőt kapcsolatba, de ez se megoldás, sőt sokkal rosszabb a helyzet.



2023. aug. 19. 19:00
 1/9 Senior Séf ***** válasza:
65%

Épp egy pár perce írtam egy másik kérdés kapcsán:

A férjednek meg kellene érteni, hogy a nők lelke ezerszer cizelláltabb, mint a miénk. Nekünk (némi túlzással) ha tele a poci és üres a zacsi, minden rendben van. Értesd meg vele, hogy nem tudod mellette nőnek érezni magadat. Ne törődj vele, ha megsértődik is! Mielőbb meg kell ezt értenie, amíg nem késő.

2023. aug. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
A válás nem önzőség, és mindenkinek első feladata magára gondolni(repülőn az oxigénes palackos példa ugye). Ez nem ÖNZÉS. Te is fontos vagy! Én megmondanám, hogy vagy helyrehozza, vagy válunk, mert nem vagyok boldog, a gyerekek elvált szülőkkel is boldogok lesznek(ez tökigaz), de boldogtalan anyával nem tudnak azok lenni. Ez nem fáradtság, nem vágyik rád.. párterápia és/vagy szakítás.
2023. aug. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
1es, a férfiak is érző lények, nekik is van minden bajuk, nincs különbség köztünk érzelmi és testi igények közt! Bújj ide- ne bújj ide, akarj szexelni, ne akarj szexelni, látod a kérdező párjának sem mindegy, egyik férfinak sem, csak a magad nevében beszélj, ha te ennyiből állsz.. mindenféle igényük van nekik is, és az ő igényeik is fontosak. Ha nem egyezik változtatni kell közösen, vagy szétmenni.
2023. aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én beszéltem a férjemmel nem is egyszer, de semmi hatása.

Tudom, hogy van igénye... nekem is lenne majdnem mindennap, de nem erőszakoskodom vele...

Lenne igénye, ő rendszeresen mond nekem nemet, de én egyszer tettem meg ezt (nagyon hosszú napom volt, későn érzem haza, hulla voltam) erre olyan dolgokat mondott, hogy elsírtam magam.

2023. aug. 19. 19:53
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
És szültèl neki két gyereket? Saját magadat láncoltad így hozzá. Az is valami, hogy anyagilag megállsz a lábadon, de 2 gyerekkel max.szeretőként jutsz jó pasihoz, nehogy azt hidd, hogy válás esetén több szexben lesz részed. Randizni se fogsz eljutni a gyerekektől.
2023. aug. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Semerre, elvàlnék ilyentől...
2023. aug. 20. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5ös ne nevettesd már ki magad. Eleve úgy, hogy a férje jó apa, esélyes, hogy harcolna a közös felügyeletért(tudod normálisoknál így megy), akkor meg rengeteg ideje lenne rá, alapesetben meg szabad hétvégéi.
2023. aug. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem voltak jelek mikor még csak nagyon az elején voltatok?

Személy szerint nem is tudom elképzelni hogy minden nap ne fektessem meg a csajom hiszen ki kell használni mert el jön a pont amikor csak majd a hátam fog be állni xd.

2023. aug. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A gyerekek után...

Előtte szeretet, minden volt ölelés, közös program...utána még szájjal se elégítsem ki, mert azzal puszilom meg a gyerekeket...

Mondja, hogy szeret...de nem érzem.

Úgy érzem megfulladok... lehet pánik roham, de emiatt lenne?!

2023. aug. 21. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!