Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy nő első találkán kér egy kisebb összeget a pasitól?

Figyelt kérdés

Velem történt meg, hogy meg volt beszélve egy találkám, első, egy ferfivel akivel addig csak online tartottam a kapcsolatot.

Izgultam, hogy vajon tetszeni fogok e vagy nem, de az egesz átcsapott valami másba, miutan hívott a lányom, hogy meglátogat es nekem meg volt 6 nap amíg kapom a pénzem.

Nekem volt kajám meg a melyhűtőbe is volt kaja, de a lányom más dolgokat szeret es tudtam h penz kell.

Mikor talalkoztam a pasival kértem tőle penzt , nem sokat, 9000 forintot. Amit ide adott, biztos meglepődött.

Mondtam h kölcsön kell, de mondta h ideadta úgymond “ajándékba” de szerintem nem volt túl boldog.

Sose hittem volna , hogy idejutok nagyon megalázó volt!


aug. 3. 12:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
91%

"Adott penzt, mert akart szexet.

Gondolta h ez nem nagy összeg es megéri."


Ja, hogy dugtál is ennyiért?

Olcsóbb vagy, mint egy borsodi c prosti 🤔 gratula, büszke lehetsz magadra


Miért félsz ennyire a lányodtól? Na mef miért kell terülj terülj asztalkával várni? Veazel egy üdítőt, valami nasit és szevasz.

Na de gondolom nem dolgozik hogy megetesse saját magát, max ő is a pinájából él mint az anyja

aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
67%
Szia! Szívesen smerkednék akár 10ezerert is. Írj privit
aug. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Gáz az ilyen, dobnám egyből.
aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Mivel nagyvonalú vagyok adnék neki pénzt, majd megszakítanám az ismerkedést.

Ez elég durva red flag, mert arra utal, hogy nyomorogsz és nincs egy normális, megbízható barátod vagy családtagod, akitől kölcsönkérhetnél xaros 9 ezer forintot.

Nem is értem az ilyen minek keres párkapcsolatot és miért nem azon dolgozik, hogy egyenesbe jöjjön.

aug. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!