Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy nő első találkán kér egy kisebb összeget a pasitól?

Figyelt kérdés

Velem történt meg, hogy meg volt beszélve egy találkám, első, egy ferfivel akivel addig csak online tartottam a kapcsolatot.

Izgultam, hogy vajon tetszeni fogok e vagy nem, de az egesz átcsapott valami másba, miutan hívott a lányom, hogy meglátogat es nekem meg volt 6 nap amíg kapom a pénzem.

Nekem volt kajám meg a melyhűtőbe is volt kaja, de a lányom más dolgokat szeret es tudtam h penz kell.

Mikor talalkoztam a pasival kértem tőle penzt , nem sokat, 9000 forintot. Amit ide adott, biztos meglepődött.

Mondtam h kölcsön kell, de mondta h ideadta úgymond “ajándékba” de szerintem nem volt túl boldog.

Sose hittem volna , hogy idejutok nagyon megalázó volt!


aug. 3. 12:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Trollkodás. Nincs olyan hülye aki ismeretlennek adna pénzt.
aug. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
4%
Ha igaz ez a sztori, akkor nem megalázó, így kell ezt csinálni.Ügyes vagy.
aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Adott penzt, mert akart szexet.

Gondolta h ez nem nagy összeg es megéri.

aug. 3. 12:34
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Ne vedd magadra, de ez szánalmas és bunkó húzás volt részedről, bár ha utána tényleg lefeküdtél vele, akkor gyakorlatilag csak prostituált vagy.
aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%

Ezt olvasni is kellemetlen volt.

Gondolom a lányod nagykorú, miért nem tőle kértél pénzt/szóltál neki, hogy vásároljon be magának vagy mondtad meg neki, hogy azt eszi, ami van?! A másik, hogy miért nem a gyereked apjánál kopogtattál vagy kértél pénzt inkább családtagtól vagy baráttól?

aug. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

Tehát napról napra élsz!? Mi az, hogy van a mélyhűtőben kaja 6 napra, de pénzed már nincs? Ennyire nincs pénzed? Valójában a férfi csak azért kellene melléd, hogy több pénzed legyen?


Jó nagy idióta volt a férfi, hogy adott neked pénzt, de ha kapott érte szexet, akkor valószínűleg megérte neki.

aug. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nyilvan azert nem kopogtattam másoknál segítségért, mert tudtam, hogy nem kapnák segítséget!
aug. 3. 13:00
 8/24 anonim ***** válasza:
93%
Akkor szólsz a főnöködnek hogy szükséged van egy kisebb előlegre a következő fizuból.
aug. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
16%
Gondolom akkor le is feküdtél vele. Gratula...
aug. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
23%
Most mit bántjátok szegényt? Nem prosti csak gyakran baßott hercegnő! 😂
aug. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!