Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit szúrhattam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit szúrhattam el? Teljesen meglepett ez a fordulat.

Figyelt kérdés

Szóval ez a pasi nagyon szimpatikus volt már az elején. Barátokon keresztül találkoztunk, és az első alkalmat végig beszélgettük, simogatta a kezem is közben és hasonlók, aztán randira hívott. 4 randink volt, beszélgettünk, csókolóztunk, simogattuk egymást, jókat nevettünk, minden, tényleg nagyon megvolt a kémia. Tegnap este volt az 5. randink, és utána felmentünk hozzám. Lefeküdtünk, ami nagyon jó volt, ritka, hogy férfivel orgazmusom van, de vele volt, teljesen azt éreztem, hogy egy hullámhosszon vagyunk, amiben pedig nem, azt gyorsan megoldottuk, és mindenkinek jó volt, legalábbis ezt gondoltam.:) Nyilván neki több orgazmusa is volt, orális szex (lenyeltem, tehát ezzel sem sérthettem meg…), és az aktusok alatt.

Reggel viszont én szinte rózsaszín ködben keltem, régen nem voltam senkivel, nagyon jó érzés volt. De ő sokkal ridegebben viselkedett, nem is simogatott, csókolt meg, bármi. Azt mondta, hogy felejtsük el ami történt, és maradjunk barátok. Én kérdeztem mi volt a baj, hátha meg tudjuk oldani. De “semmi semmi, csak ez így nem jó”. Pedig tegnap este ő is olyanokat mondott, hogy nagyon kedvel, meg minden ilyesmi. Korábban ő is azt mondta, hogy nem szokott csak úgy lefeküdni nőkkel. Teljesen meg volt botránkozva mikor mondtam, hogy 1 éve nem voltam senkivel, és előtte is összesen két sráccal.

Őszintén nem tudom, hogy hol szúrtam el, vagy mi volt a baj.

22N



júl. 31. 11:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%
Beszéld meg vele.
júl. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Egy dugasra jó voltál, ez ennyi
júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Jól manipulált, beférkőzött a bugyidba, most már nem érdekled, tipikus megvótezis hozzáállás! Ha jót akarsz magadnak, ne menj bele a csaklegyünkbarátok játékba, felejtsd el örökre, ne keresd soha és ha ő keresne se reagálj!
júl. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Van valakije.
júl. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
Annyi az egész kérdező, hogy rájött arra, hogy veled a szexkapcsolat nem fog menni mert ragaszkodnál hozzá, elvárnál tőle dolgokat amelyekre ő nem lenne hajlandó mégha 20 lóval is hajtanád. Persze megdugott ő téged mert miért ne, látta, hogy könnyű téged ágyba vinni, milyen naiv liba vagy, nem hagyta elúszni a szex lehetőségét. Majd a jövőben talán rád ír, kedveskedni fog újra szex reményében ha nem lesz kit megdöntenie, de nyilván csak mint lehetséges lyuk szerepelsz nála szóval ha rám hallgatsz nem "barátkozol" vele hanem elzavarod a francba!
júl. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
99%

Ennyi volt a célja

Eddig volt a jopofi, most már kimutatta a foga fehérjét

Csak egy kérdés Öreg vagyok már valószínűleg, de azt gondolod, sertes nem lenyelni de mar elso alkalomnal is, mert megbantodik ? Jokislany mindenben kiszolgal mert a hapsi ettől érzi magát férfinak?

júl. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Miért is naiv liba? Miért is könnyű? Gyűrűt kellett volna kérnie előtte?
júl. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
8%
Ezért nem kell szexelni az ötödik randin, mert ha komolyan veszn egy férfi, megvárja a tizediket is, aki meg csak dugni akar úgy is lelép hamar. Könyveld el egy jó estének az egészet, meg tanulópénznek, kapcsolat megszakít, és kész.
júl. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
24%
Jó nagy buta lény vagy szó se róla ha még nem esett le, hogy csak meg akart dugni. Azt hitted, hogy azért mert lenyelted majd járni fog veled? Nem így működik a dolog ám. Majd máskor remélhetőleg okulsz és ha párkapcsolatban gondolkodsz akkor párkapcsolatban szexelsz, nem az 5. randi után amikor mégcsak nem is ismered a másik céljait.
júl. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
98%

"Nyilván neki több orgazmusa is volt, orális szex (lenyeltem, tehát ezzel sem sérthettem meg…), és az aktusok alatt."


Trollkodás. Nincs olyan nő, nem akarom elhinni aki úgy áll a férfiakhoz, hogy nem akarja megsérteni azzal, hogy nem nyeli le. Mondd, hogy trollkodsz lécci. Nyugtass meg!

júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!