Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltatok már úgy, hogy valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy valakivel minden jól ment és egyszercsak olyat tett/mondott, amitől hirtelen elment a kedvetek tőle?

Figyelt kérdés
Mi volt az a dolog, amivel elásta magát az illető?

2016. máj. 20. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Amikor kiderült, hogy a hátam mögött még az exével napi szinten, túl bensőségesen tartja a kapcsolatot. Nekem azt mondta, már nem is beszélnek régóta.

Azonnal kiábrándultam.

2016. máj. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Volt. Amikor kiderült, hogy a hátam mögött egy másik nővel is napi szinten beszélnek és dugtak, tervezték a bensőséges folytatást. Nekem azt mondta, nem is beszéltek soha.

Azonnal kiábrándultam.

2016. máj. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalas szamit?
2016. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Azért tettem a Randizás kategóriába, mert úgy gondoltam, hogy az elején az ismerkedés alatt történt-e ilyen.

Olyankor még nehéz megcsalni a másikat, mivel még nem vagytok együtt.

2016. máj. 20. 13:59
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedési fázisban többször fordult elő, hogy már a randira készültünk, és kiderült, hogy teljesen eltérő az értékrendünk, gondolkodásunk, ezért lefújtam a randit.

Vagy olyan is volt, amikor azt éreztem, hogy nem fektet kellő energiát a dologba: pl. lefújt egy megbeszélt randit (ezzel még nem lett volna gond, hiszen szólt időben), de utána nem törekedett arra, hogy újat hozzunk össze.

2016. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Amikor egy nagyon csunyat karomkodott egyszer elottem, az kiabrandito volt.


N

2016. máj. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Akikkel így voltam, azokkal nem volt második randi. Olyanok voltak, hogy beszélgettünk neten (társkeresőn, chaten, Honfoglalón), aztán találkozzunk, oké, és élőben már nem tudtunk úgy beszélgetni, mint előtte neten. Akivel volt második randi is, abból kapcsolat is lett. Legalábbis eddig, akkor meg már más problémák történhetnek, ami véget vet a szép napoknak.
2016. máj. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Titusztitusz ***** válasza:
56%
Ajaj...De még mennyi ilyen volt...Legtöbbször olyankor szokott elmenni a kedvem jó időre, vagy akár örökre is egy-egy nőcitöl, ha kiderül az, hogy a valós énje, vagy egyébb tulajdonsága eltér attol a képtöl, amit én az ideáimban felépítettem addig róla...Pl. olyan esetek szoktak mindig tipikusak lenni, amikor megismerkedek, vagy inkább megismerkedtem valamikor egy helyes-csinos nővel, aki kezdetben okosnak és szimpinek is tűnik/tűnik, aztán kiderül az egy óvatlan mondatánál, hogy mondjuk szeret TRÁGÁR szavakat is használni...Hát...Ilyen esetekben az emberben mindig egy világ omlott össze egy pillanat alatt...A másik tipikus eset az volt mindig, amikor egy-egy kedves-intelligens, helyes lány, vagy nőci egy-egy őszinteségi rohamában bevallotta, hogy "volt már dolga X számu hímnemüvel"...Szóval még csak nemis eggyel...És ráadásul ALKALMI kapcsolatok során jött össze ez az X számu úriember neki...Az ilyesmi bejelentések meg aztán egy szempillantás alatt képesek mindig közömbös kategóriává változtatni az addig számomra rendkívül kedves, és értékes nőket is...Sajnos örök hibám a mértéken felüli, féktelen IDEALIZMUS...Ez tény és való, nincs rajta mit szépíteni...
2016. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Fúúúú volt ám. Minden nagyon csodás volt, egészen 7 hónapig míg az exéhez vissza nem ment....igen tényleg minden forgatókönyv szerűen ment, minden csodásnak hihetetlennek tűnt azt még is....rába**sztam-.
2016. máj. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt. A randi egész jól ment, kb. egy hétre rá beszéltük meg a következő randit. Aztán rögtön randi után felhívott, és másfél órát kellett vele beszélgetni, nem hagyta, hogy aludjak, pedig nagyon fáradt voltam és még be is szólogatott, hogy nem vagyok elég kommunikatív. Következő nap már kb. két órát kellett beszélgetni vele telefonon. Nekem vizsgaidőszakom volt, bőszen tanultam volna, de ez nem hatott meg. Amikor harmadik nap felhívott akkor már közöltem vele, hogy ne keressen többet.
2016. máj. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!