Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jót tett nekem ez a kaland?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jót tett nekem ez a kaland?

Figyelt kérdés

Nehez idöszakom volt par honapja , elvesztettem a munkahelyem es kalandba bonyolodtam ( szingli vagyok ) egy jokepu pasival, h ne bolonduljak meg a gondoltol , aggodalomtol , h felejtsek ....

A pasi vegul link volt , anyam szerint erre a kalandra semmi szuksegem nem volt kar volt belemenjek....

Ti mit szoltok , inkabb vallaltam volna fel a banatot vagy jobb volt h belementem egy kalandba ahol a pasi csak szexre hasznalt



#kaland #önbecsapas
2016. ápr. 25. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nézőpont kérdése, én szerintem attól függ mi volt a kaland, mer ügye nem m1 hogy egy buli wcjébe leszopod érzékien, vagy egy megbízható ismerősöd lakásán aki rendesebb egy egyszerü szex volt. Én ezt venném figyelembe mer a személyiség kimutatkozik a szexuális életedbe is.
2016. ápr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Erre így nem nagyon lehet válaszolni, kérdés, hogy mit tanultál belőle...

Nekem a válásom után volt pár kalandom, és azt tanultam belőlük, hogy értékeljem magam többre, mintsemhogy engedjem egy férfinak, hogy a tulajdonságaim közül kiválogasson egyet (a testemet), és beérje annyival. Arra jutottam, hogy ennél több vagyok, és olyan férfira vágyom, akinek mindenestül kellek.

Azt is megtapasztaltam, hogy a "csak szex" számomra nem nyújt valódi élvezetet, összehasonlíthatatlanul más olyannal összeolvadni, akit szeretek és aki szeret. Az már inkább spirituális élmény (azzal együtt, hogy nem kis fizikai élvezetet is nyújt), nem csak öncélú reszelés.

Azóta sajnálatot érzek korábbi önmagam iránt, aki beérte ennyivel... de kellett a kaland, hogy megtanuljam: ez NEM kell.

Azóta már van harmonikus, már-már idilli párkapcsolatom, amiben tökéletesen boldog vagyok. :)

2016. ápr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha szoptál akkor egy rib.anc vagy ennyire egyszerü, számomra az orális kaland az ami elveszi a tiszteletet egy nő iránt, deez csak kalandnál igaz.
2016. ápr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdekes "módszer a felejtésre :D ha újra rád jönne a felejthetnék írj rám megengedem h kielégíts ;)
2016. ápr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha te jól érezted magad, akkor jót tett. Ha megbántad, akkor nem.
2016. ápr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha olyasmi dolgot tettél mint a fent leírtak én elszégyellném magam eléggé....
2016. ápr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Shaddark ***** válasza:

Szerintem ez tőled függ hogy éppen milyen lelkiállapotban vagy.

Ha ki tudsz úgy keveredni egy szexkapcsolatból hogy lelkileg nem érint meg, nem okoz fájdalmat neked akkor miért-ne. Jól érzed magad, és ha úgy érzed hogy itt az ideje elkezdhetsz normálisat keresgélni közben.


Ha nem tudsz akkor inkább hanyagolni kell az ilyet és olyat keresni egyből amilyenre vágysz.

2016. ápr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!