Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez jó? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nah szóval írtam egy dalt egy sokkal idősebb csajnak F/12 L/15 és nem tudom hogy elég jó ahhoz hogy megmutassam neki? Egy Rap akar lenni!

ez lenne az: Szeretem de ő nem szeret engem ez ellen nem tudok mit tenni asszem szerelmes lettem Az érzés csak úgy jött és elragadott szeretlek édes amíg a nap ragyog A hétvégéket nehezen kibírom nélküled aztán hétköznap látom kétgyönyörű szép szemed de te nem érzel irántam semmit és csak ez az ami bánt meg nagyon megrendít de ki kell állnom az élet próbáit Érted kész lennék bármit megtenni mikor látlak a szívem elkezd zakatolni!


2010. nov. 1. 14:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
kiraly!
2010. nov. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem fog összejönni egy 12 éves kisfiúval egy 15 éves tini. Maximum aranyosnak fog gondolni. Bármennyire is fáj verd ki a fejedből.
2010. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Kérlek vedd fel webkamerával, és küldd el privátban. Az előadásmódon múlik, hogy jó-e.
2010. nov. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ezt tényleg Te írtad egyedül? :D Hmm..=/ Nagyon ügyes vagy ! ;D Ha folytatod a dal írást.. egyszer méh híres zeneszerző is lehetsz..;)

Egyébként én is 15 éves vagyok.. és ez nekem is inkább a cukii aranyos mint,hogy az öledbe ugorjam...:S Sajnálom.. de szerintem is jobb ha kivered a fejedből .. :S:)

2010. nov. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
:(((
2010. nov. 1. 14:58
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Azt mondom, verd ki...
2010. nov. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
nagyon szeretem és ilyet még sosem éreztem pedig már jártam hasonlo koru csajjal :/ és imádom egyszerüen meghalnék érte
2010. nov. 1. 15:00
 8/19 anonim ***** válasza:
kiraly!!! nagyon ugyes vagy!
2010. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Apukám. Elmondom, mi van. Kanos vagy. Tetszenek a csöcsök. Rendben van. Gyere vissza 4 év múlva, és ha még mindig szereted, akkor próbálkozz nála be, de azért ne ezzel. Ha pedig addigra már elmúlt ez az érzés, akkor utólag is rá fogsz jönni, hogy lófütty volt ez, nem szerelem. Ezt ne vedd személy elleni támadásnak, ez életkori adottság.
2010. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindnekinek de ahogy látom offoltok :D én azt kérdeztem hogy szerintetek be fog e neki jönni a dal nem azt hogy a korkülömbség meg stb. ezt mind nagyon jol vágom és kurv@r@ nem a csöcsök teccenek nah jó az is de kinek nem?na mind1 egyszerüen az egész csaj teccik gondolok itt a személyisége az arca a szeme a szája minden együtvéve
2010. nov. 1. 15:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!