Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha problémáim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha problémáim vannak párkeresésben a magasságom miatt? 19F

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy 19 éves vagyok és 177cm magas, amit nagyon nagyon alacsonynak érzek sajnos. Olyan 180 környékén lenne az ideális, de sajnos ekkora lettem. Elmegyek a városba, vagy szórakozóhelyre, és azt érzem, hogy mindenki magasabb nálam, nők, és férfiak is. Egyszerűen már tényleg ritka hogy valaki kisebb nálam, és emiatt nagyon el vagyok keseredve
júl. 27. 01:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Istenem, 3 centin problémázol? Komolyan? Azonnal vegyél elő egy vonalzót, kisfiam, és nézd csak meg, hogy milyen hülye vagy
júl. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

177 az ugye férfi átlagmagasság, telibe pont. Már itt nálunk. Hollandiában tényleg alacsonynak számítanál.

Nőknek kb 80%-ánál magasabb vagy. Irreális a félelmed.

júl. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagy alacsony
júl. 27. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%

Pedig nem ez számit hidd el.

Hanem a farkad mérete.

Az rendben van?

júl. 27. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Elárulom: nem a magasságod a probléma.

Én 171 centi vagyok, mégis van barátnőm, méghozzá nem is akármilyen. Viszont a betegesen alacsony önbizalom, és a testképzavar tényleg nem vonzó, ezeken javítanod kellene. A személyiség meg ezerszer többet számít, mint a magasság.

júl. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Felveszel egy cipőt és azzal együtt 180 centi vagy....

Egy LAPOS cipőben!

És akkor vehetsz még sarkosat is, akár western csizmát is, abban 187 centi is lehetsz.

De akkor én nem látlak meg, mert 160 centi vagyok és laposban járok.

júl. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

#6: körömcipőben meg már egyenesen 185, a mi az egyik "alap rajtengedély kritérium". 🤣

Kérdező, nincs más, incel maradsz. Ezentúl úgy írd alá itt, hogy 19F incel, olyan mèg úgy sincs. 🤭

júl. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy 177 cm vagy? Márcsak azért kérdem, mert rengetegszer jártam úgy, hogy a férfiak magasabbnak hazudták magukat 170 meg 175 cm-nek, találkozásunk alkalmával meg velem egymagasak voltak kb 150 cm. Ha valóban 177 cm vagy az egyáltalán nem vészes, és alacsonynak sem mondható.
júl. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom hogy mi ez a magasság mánia. Én 193cm vagyok és mégse kellek senkinek. Szerintem ha jó képű vagy és jó a személységed akkor nem lesz gond.
júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
168 vagyok, és nem ez a problémám.
júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!