Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az incel eszmékből és az azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incel eszmékből és az azon való filózásból hogy lehet kimászni?

Figyelt kérdés

Még ha igazuk is van egyszerűen többet nem akarok energiát fektetni bele, azon agyalni és gondolkodni, mert nagyon negatív és depressziót okoz nálam.

Az elmúlt 2-3 évben sajnos nagyon aktív voltam online ezen a téren és eléggé lehozott az életről mondhatni.

Egyébként logikusan is megfigyelve a dolgokat igazuk lehet, de szerintem akkor sem éri meg az erre fókuszálásra feltenni az életet.


júl. 26. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

Ugy, ha bebizonyosodik az ellenkezoje. En sem voltam mindig blackpill-tudatu, de jelenleg ezt latom bizonyossagnak.



40F incel

júl. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Én az online téren kívül sehol nem találkoztam ezzel a kifejezéssel, és nem is ismerek senkit a való életben, akire illene ez a jelző. De olyan nőket sem nagyon ismerek, egy két kivétellel, akikre igaz lenne az incelek skatulyája. Egyszerűen túl sok időt töltesz a gyakorin és azon belül is bizonyos kategóriák olvasgatásával. Kerüld el azokat az oldalakat, youtube videókat stb, amik az incel kérdéssel az általuk beskatulyázott nőkkel foglalkoznak. Nyiss más irányba, és meglátod, hogy van élet ezen túl is.
júl. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Úgy, hogy megpróbálsz a való világban élni a virtuális tér helyett. És akkor rájössz, hogy baromságokra pazaroltad az időd.
júl. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

Max a remete lét.

Az egészben amúgy az a legdurvább, hogy bennem már jóval azelőtt megfogalmazódtak az incelekéhez hasonló társkeresési problémák, mint hogy egyáltalán szembejött volna velem az incel kifejezés.

júl. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Pszichológus ha lehozott az életről aztán ismerkedés.
júl. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

"Max a remete lét"



10 eve elek kvazi remetekent. A hitrendszeremet nem befolyasolta, viszont az akarateromet igen. Gyakorlatilag kvazi elvesztettem a szabad akaratra valo affinitasomat. Szoval ezzel szamolj, ha remetekent akarsz elni.



40F incel

júl. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6


De van szabad akarat egyáltalán?

Vagy mindent a természet ereje irányít, mint ahogy a sejtek végzik a dolgukat mi is ugyanúgy végezzük a mi dolgunk és töltjük be a természet által nekünk szánt szerepet?


Az utóbbi időben azt érzem, hogy nincs szabad akaratom. Szerintem minél jobban haladsz előre korban annál kevesebb lehetőséged van és annál inkább függsz másoktól és a szerencsétől.

júl. 26. 15:44
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

"De van szabad akarat egyáltalán?"



Van, de az emberek viselkedese 90%-ban prediktalhato. A 10% pedig a tanulas. Vagyis a 10% szabad akaratod donti el, hogy mit es mennyit tanulsz, ami befoyasolja, hogy a 90%-ot milyen szinten eled meg.



40F incel

júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8


Jó, de a 90% meg erősen genetikafüggő. Azok az emberek akik valamilyen téren sokra viszik és top 1% szakemberek, üzletemberek, tudósok stb ott azért erős genetikai hajlam van, meg más segítő agyi jellemző mint pszichopátia, OCD, asperger (rengeteg tudós vagy számteches személy Aspergeres).

júl. 26. 15:56
 10/11 A kérdező kommentje:
És természetesen a lelki nyugalomnál fontosabb nincs és az embert csak árt magának ha felfedezi ezeket a törvényszerűségeket. Ezért akarom ismét elterelni a figyelmem, hogy boldog tudatlanságban és reménységben élhessek mint előtte.
júl. 26. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!