Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság miért teher a szüzesség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért teher a szüzesség?

Figyelt kérdés
A pasik miért kapnak jobban az olyan nőkre, akiken már nagyon sokan átmentek? Miért nem jobb az olyan, aki még tiszta és nem olyan tapasztalt?
júl. 25. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Attól függ, hogy mire keresi a nőt. Ha "szórakozni", akkor érthető, hogy miért.

Én inkább kapcsolat párti vagyok, engem nem zavarna, ha szűz, az viszont igen, ha "már nagyok sokan átmentek rajta".


27F

júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írtad, mert nem olyan tapasztalt. A szüzesség annál a férfinál jelent előnyt, aki beleszeret az adott szűz lányba. Aki csak szexelni akar, vagy nem gondolja komolyan a párkeresést, nem fog türelmet gyakorolni egy tapasztalatlanabb lánnyal.
júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%

Ellenkezőleg, nekem szűz lány, vagy olyan, akinek kevés szexuális tapasztalata van, jobb lenne.


Mivel nekem is kevés szexuális tapasztalatom van (1 szex + 2 petting)

júl. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Miért, abban mi az erény, ha valaki még tapasztalatlan? Nem értem.
júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Gondolom mindenki olyat keres, amilyen maga is. Egy normális, kiegyensúlyozott férfi, akinek egészséges a szexualitása, és korához mérten pont elég tapasztalata van, és nem torzult el az agyában a nemiség a sok frusztrációtól, az hasonló nőt akar. Olyat aki szintén élvezi a szexet.


Aki meg komplexusos, nem ért a szexhez, nincs tapasztalata, ugyanannyira fél is tőle, mint amennyire vágyik rá, retteg hogy a partnere rossznak találja az ágyban, és egy az egyben torz a szexhez való hozzáállása, az olyan nőt keres, akinek szintén újdonság a szex.


Viszont pofára estek, mert olyan nem létezik, hogy egy nő huszon-harminc évig ne kívánja a szexet, viszont abban a pillanatban hogy összejön veletek, szexéhes vadmacska lesz. A felnőtt szűz nőknek alig van libidója, ha van egyáltalán lol.

júl. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

Frigid miért kellene?

Akit még vasvillával sem akart más megpiszkáni gondolom remek vétel.

júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem pont, hogy nem egy már "használt" nő lenne a tuti, mégsem találok már senkit sem.
júl. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk vicces hogy egy nemrég kiirt kérdésben egy tag azt sérelmezi hogy nem akarnak összejönni vele nők, mert nagyon labilis, és "Voltak olyan dolgaim amelyek miatt a társadalom elítél pedig nyomós okom volt rájuk", amire kapja a válaszokat hogy hát igen a nők nem kíváncsiak a férfiak gyengeségére, aztán itt meg kitárgyaljátok hogy kinek kell elhasznált nő. joooolvanezígy.
júl. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%

Miért is pontoztatok le?

Talán nincs jogom megválogatni, hogy kivel akarok lefeküdni?

Ha én úgy döntök, hogy nem kell olyan nő, aki sok pasival volt, akkor nem kell.

Nagyon örültem annak, hogy az exbarátnőm hozzám hasonlóan kevés tapasztalattal rendelkezett.

#3 voltam

júl. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Te miért nem törlöd már magad innen?! Ennyi degenerált kérdést amit felteszel...
júl. 26. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!