Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek sok a 16 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok a 16 év korkülönbség ?

Figyelt kérdés
35 éves lány vagyok. Megismertem egy nálam 16 évvel idősebb férfit. Másfél éve kerülgetjük egymást. Az első perctől megvolt a szikra . Most elkezdtünk találkozgatni. Kirándulás ebéd séta fagyi stb. Mellesleg nem néz ki 51 évesnek. Sportol fiatalos és fitt. Nagyon jól érezzük magunkat együtt. Az intim dolgok is 100% ban működnek. Neki már van két gyermeke elvált. Nekem nincs . És nem is lehet . Szerintetek bele fér még ez a 16 év vagy már sok ?

júl. 25. 12:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Ha jól érzitek magatokat, minden stimmel miért foglalkozol ezzel? Jobb egy 35 évessel lennie,ahol semmi nem működik?
júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
Ha azt irom kevés otthagyod?
júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%
Hogy kepzeled el a jovot 10 ev mulva? 20 ev mulva? 30?
júl. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Miért hagynám ott ? Nem ez volt a kérdésem . Kedves utolsó 15 évvel ezelőtt is másképp képzeltem mégse lett semmi úgy. Nem lehet úgy élni hogy várod az álmaid teljesüljenek. Az évek meg repülnek .
júl. 25. 13:14
 5/24 anonim ***** válasza:
12%
Nem kéne gyerekes. Nem nézek ki annyira szarul, hogy csak egy 50-es papókára fussa.
júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
35 éves vagy ez már nem az a korosztály ahol meg kéne kérdezni bárkit is hogy kivel legyél kapcsolatban. Ha minden jó köztetek akkor miért ne? Ha meg nem lesz jó akkor tovább álltok és ennyi.
júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Belefér.
júl. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
14%
Jobb ugysincs neked.
júl. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
35 éves már szerintem inkább nő, mint lány, de ettől eltekintve szerintem belefér.
júl. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%

"35 éves lány vagyok."

Lol

júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!