Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek sok a 16 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok a 16 év korkülönbség ?

Figyelt kérdés
35 éves lány vagyok. Megismertem egy nálam 16 évvel idősebb férfit. Másfél éve kerülgetjük egymást. Az első perctől megvolt a szikra . Most elkezdtünk találkozgatni. Kirándulás ebéd séta fagyi stb. Mellesleg nem néz ki 51 évesnek. Sportol fiatalos és fitt. Nagyon jól érezzük magunkat együtt. Az intim dolgok is 100% ban működnek. Neki már van két gyermeke elvált. Nekem nincs . És nem is lehet . Szerintetek bele fér még ez a 16 év vagy már sok ?

júl. 25. 12:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
93%

37 éves lány vagyok 😅 vagyis nem.

Az első férjemmel 10 év volt a korkülömbség, ő volt idősebb. 5 év után elváltunk. Nem működött. De ez az én tapasztalatom. Második férjem 2 évvel idősebb, 6 éve vagyunk házasok. Ebben a kapcsolatban jobban érzem magam, nagyon boldog vagyok. Vannak gyerekeim is 1 az első és 1 a második házasságból.

júl. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
24%
Sok
júl. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ ki hogyan él. Nem gondolkodik mindenki feltétlenül x gyerekben, stb stb.

Ha boldogok vagytok, élvezni kell örülni egymásnak és kész. Ki a francot érdekel hogy sok vagy nem.

Mindenki arról papol, hogy mi lesz hosszútávon. És ugyanez a mindenki a mai okos "válogatás-megfelel-nem felel meg" 10 év múlva cirkuszok közepette elválnak.

júl. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
39%
Biztosan nem jönnék össze egy nálam 16 évvel idősebb, elvált apukával.
júl. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
42%

"35 éves lány vagyok"



En meg 40 eves cukifiu 🤭



40F incel

júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
88%

Esetleg az segíthet a döntésben, hogy átgondolod: Nem zavar az téged, hogy neki volt már egy korábbi élete, családja? Nem zavar ez bele a te terveidbe a jövőre vonatkozóan? Nem zavar, hogy 16 évvel korábban szocializálódott, esetleg más referenciákban gondolkodik? Nem probléma, hogy ő már átélt olyan dolgokat, amik előtt te még csak állsz, más életszakaszban van? Nem érzed magad kevesebbnek a kapcsolatban ezek miatt az évek miatt?


Mert ha a válasz mindenre nem, akkor ne foglalkozz másokkal. Ha neked belefér, ki tudsz mellette teljesedni, kölcsönös, bizalmon alapuló kapcsolatot tudtok kialakítani, akkor belefér.

júl. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akartok gyereket, szerintem simán belefér.
júl. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
64%
Belefér, miért ne férne bele? 35 éves NŐ vagy, igazán eltudod dönteni, hogy mi a jò neked.
júl. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
64%

Ha mindketten elmúltak 18 évesek, akkor nem.

FELNŐTT emberek, azt csinálnak, amit akarnak.

Az erkölcscsőszöket meg hagyjátok figyelmen kívül. Ők boldogtalanok, azért foglalkoznak más életével.

júl. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Bőven belefér!
júl. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!