Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert van az h a sz*x partnere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az h a sz*x partnered zavarba van?! szemelyesen,nem is kommunikál nagyon, és miután megtortent..üzenetben tudja csak le irni de jó volt,megkene ismetelni stb,aztán el tunik és visszatér.

Figyelt kérdés
K
júl. 23. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy zavarban van, nem lehet, hogy nem akar trécselni szex után és mivel jó veled a szex inkább csak üzenetben tudatja, hogy ne lépj le?
júl. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van aki szégyenlős és akármilyen okból nem tud a szexről beszélni, de írásban könnyebben megnyílik. Olyat is ismerek, aki érzelmekről csak írva tud beszélni. Akármi okozhat ilyen gátakat, kezdve a neveltetéstől egy komolyabb traumáig.
júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges, csak még nem voltam ilyen szituációban, próbálok felé nyitni h lazuljon a dolog ,mert szerintem sokkal jobb lenne ha tudnank komunikalni is.. oké eddig csak 2x találkoztunk, de ő igazából nagyon nem is teszi oda magát
júl. 23. 16:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De miről kéne kommunikálni? Szexről, vagy más dolgokról? Ha fasza a szex akkor miért kéne beszélgetni róla? Nem értem.
júl. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent a "K"?
júl. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak szexre akár használni és kész. Ne kombináld túl. Nem akar veled beszélni
júl. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17%
Talán több türelemre van szüksége. A párom dettó ilyen volt a kapcsolatunk legelején. Feszengett mindenen, de nagyrészt azért mert parázott, hogy megbánt, vagy olyat mond ami miatt nem keresem majd többet. Adj időt neki. Nálunk az vált be, hogy magamat adtam, nyitott voltam és én nem csináltam semmiből titkot vagy tabu témát. Kezdeményeztem és én árultam el magamról előbb gázosabb dolgokat is, hogy lássa ő is nyugodtan ellazulhat, nem vagyok se cukorból, se szent, hogy bármi miatt szégyellnie kelljen magát előttem.
júl. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!