Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés fázisában, mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés fázisában, mindig a férfinek kell keresni a nőt,már többszöri beszélgetés után is?

Figyelt kérdés
Elkezdtem beszélgetni egy csajjal,egy társkereső ismertem meg,már Messengeren beszélünk kb 1.5 hete,de mindig csak én írok neki.Már randira elhívtam,igent mondott.Múltkor nem írtam neki 2 napig és még szinte fel volt háborodva,hogy arra várt hogy írjak neki.Ennek a dolognak nem oda vissza kellene működnie?Vagy én gondolkodom rosszul?
júl. 17. 21:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

ma 07:42


Szerintem nem mind ilyen,nekem volt 2 barátnőm is,akik nem ilyenek voltak,már az elején ugyan úgy érdeklődtek, megkérdezték hogy telt a napom stb.Az hogy vége lett azoknak,az már más dolog.Szerintem amelyik nő taktikázik,az nincs rendben önmagával és valami gond van a fejébe,egy egészséges értékrendű nő,aki rendben van magával,az nem csinál ilyet.

júl. 18. 12:10
 12/15 Leclerc ***** válasza:
100%
12:10 Természetesen ez általánosítás volt részemről, nem minden nő ilyen, de ez az alap nevelés amit a legtöbben kapnak, hogy legyen a nő passzív, kezdeményezésre képtelen.
júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha nem is találkoztatok még akkor komytalan az egész.
júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

ma 12:27


Szerintem elég buta nevelés ez.Persze legyen passzív,ezzel nincs baj,de akkor azt is meg kellene tanítani,hogy mi az a pont,amikor már érdemes nyitni a másik irányában,mert lehet ezzel egy potenciális partnert üldöz el,mert az lehet nem vevő erre a viselkedésre,de alapjáraton meg lehet,hogy egy tök jó páros lennének.

júl. 18. 13:27
 15/15 Leclerc ***** válasza:
14. Legtöbb férfi alapvetően elen érdekeltnek érzi magát a feminizmus erősödésében, és a patriarhális viszonyok lebontásában. Pláne hogy a Magyarországon gyűlölt gendeszaknak pont ez lenne a célja! Sajnos ne számíts rá, hogy ez változni fog!
júl. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!