Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés fázisában, mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés fázisában, mindig a férfinek kell keresni a nőt,már többszöri beszélgetés után is?

Figyelt kérdés
Elkezdtem beszélgetni egy csajjal,egy társkereső ismertem meg,már Messengeren beszélünk kb 1.5 hete,de mindig csak én írok neki.Már randira elhívtam,igent mondott.Múltkor nem írtam neki 2 napig és még szinte fel volt háborodva,hogy arra várt hogy írjak neki.Ennek a dolognak nem oda vissza kellene működnie?Vagy én gondolkodom rosszul?
júl. 17. 21:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos sokáig kell járni ezt a páva táncot eléggé uncsi de ez van.
júl. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%

Igen te. Az ír, akinek hiányzik a másik és aki akar a másiktól valamit.


Feleségemnek 1,5 éve írogattam és nem vetettem a szemére hogy 100ból 99x én kezdeményezem a beszélgetést.


Ki is pöcköltem a vetélytársaimat ezzel.

júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A normális a kölcsönös kezdeményezés lenne. De ha nem ír, viszont lelkesen válaszol, hát ez van.
júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Semmit nem Kell.
júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

ma 21:57


Jó nagy papucs vagy.Tudod ki írogatna bárkinek is 2 hétnél tovább,ha magától nem jutok eszébe.Mivan ha rászánsz egy csomó időt és lehet csak szórakozik,mert van ilyen Közben meg elmennek melletted az olyanok,akik tényleg téged akarnak.

júl. 17. 22:04
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én csak olyan nővel dumálok, aki nem egy hisztis, játszmázós fogyi, és tesz értem. Kölcsönös kapcsolatot akarok, dolgozom, fejlesztem magam, és támogatót, gondoskodó, figyelmes nőt akarok, nem olyat aki azt hiszi hogy egy hercegnő, és fölöttem van, és egy óriási kincs amiért csak nekem kell tennem, hanem én is érték vagyok, amiért érdemes neki is tenni.


Ha te ezt bírod, hogy már most nem kölcsönös, akkor hajrá, vidd el valameddig ameddig neked kényelmes.

júl. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

ma 22:05


Nem nem bírom,azért kérdeztem ki hogy van ezzel és mi a véleményetek,mert én pontosan úgy gondolkodom erről ahogy te,és ahogyan leírtad.

júl. 17. 22:10
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jól gondolkodsz akkor, és jó hogy ezt kiírtad.
júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod, oda-vissza kéne működni, de a lány szerint nem. Viszont elmegy veled randizni, hiányolta, hogy nem írtál. Lehet, ő csak ilyen, és ha jól sikerül a randi, akkor már ő is kezdeményezőbb lesz.
júl. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Leclerc ***** válasza:
A nők is visszaélnek a privilégiumaikkal, persze bírd ki, hogy mind ilyen és nem lesz csajod ha nem mész bele a játékba.
júl. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!