Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok, és egy étteremben dolgozom, és van egy nagyon aranyosnak tűnő lány, aki tetszik nekem. Az egyetlen, de nagy baj, ami komplikálja a dolgokat, hogy én irodai részlegen dolgozom az étteremben, ő meg az étterem cukrász részlegén, így nem tudom hogyan lehetne odamenni hozzá :( Nyilván nem munka közben zaklatnám, nekem is dolgom van napközben, én amire gondoltam, ami talán még nem annyira bunkó, hogy van személyzeti étkezőnk, és ha egyedül ül, akkor megkérdezni, hogy csatlakozhatok-e, és így kitalálni valamit beszélgetés gyanánt.... Csak így sem tudom mivel lenne jó/érdemes kezdeni.... Tippek, ötletek? Szerintetek érdemes így megpróbálni?

jún. 4. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdemes, legalább kiderül foglalt e, és ha nem nyitott e ismerkedni.

Bármivel érdemes nyitni a szexen kívül.

Ha szimpatikus vagy márpedig nyitsz és kedvesen teszed akkor örülni fog ha pedig nem akkor nem futtok köröket.


Megkérheted hogy készítsen neked tortát vagy volna e kedve eljönni Ikeaba mert szükséged volna egy kreatív Női szemre :)

jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez egy jó hozzáállás, általános semmis2mégeket kérdezz s ha beindul a beszélgetés akkor már bátran máskor is oda tudsz menni hozzá ha nyitott rád.
jún. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!