Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nagyon nagy hiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon nagy hiba ilyet mondani egy randin?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, és a sráccal 2. randi volt ez. Azt a kérdést tette fel, hogy “szerinted a jövőben mi az ami igazán boldoggá tenne, mi az ilyen nagy vágyad?” És azt mondtam ami először eszembe jutott. Hogy legyen egy olyan étel, amit az egész családom a specialitásomnak tart, és a férjem a munkában dicsekszik vele, hogy ez a feleségem híres xy-ja, vagy valahol étteremben azt mondja nekem halkan, hogy “a tiéd finomabb”. A gyerekeim miután elköltöztek, is hazajöjjenek ilyet enni, mert senki nem csinálja olyan jól mint én, mert benne van a szeretetem. Tehát összeségében egy boldog család.

A srác szinte falfehér volt, ezért elkezdtem hebegni, hogy persze van célom a tanulmányaimban, szeretnék olyan munkát amit szeretek, és hasonlók, de kislány korom óta tudom, hogy anya szeretnék lenni.

Nem tudom, azt hiszem elszúrtam. Ezután a srác nagyon szótlan lett, és már nem is válaszol az üzenetemre, két napja. Egy srácnak elmeséltem, ő viccesen annyit mondott, hogy reméli a srác már magához tért. Nagyon nagy hiba volt?



júl. 17. 17:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
16%
NEkem főzhetnél valami finomat.:P
júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
62%

9:

Szomszédom kórházban dolgozik, ahol van gyógyszertár, rekordmértékben mennek eseményi utániért. Keresnek esemény utáni "szakembert". Sürgősségin hetente tucat 20-as évei elején járó tini fordul meg ilyen baromságok miett. Szét kell nézni, a társkeresők tele vannak 30-as szingli anyukákkal. Ez gáz.

szóval ezek az emberek nem érettek.

júl. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

"a világ egyik legcsodásabb dolga"


Neked.

júl. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
88%

"20-as évei elején járó tini"


Felnőttnek hívjuk a huszasokat.


A példáidban mi nem érett? Nagyon katyvasz az egész. Most nem értem, hogy kiket akarsz szidni.

júl. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

"A példáidban mi nem érett? Nagyon katyvasz az egész. Most nem értem, hogy kiket akarsz szidni." én kit szidtam?

Melyik részét nem érted? én állítottam valamit, te meg vitatkozni akarsz.

Miről? Vagy mivel? Szedd össze magad kérlek.

júl. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
35%
Lehet, hogy azt gondolta, hogy gyorsan teherbe akarsz esni és onnantól otthon maradó anyukaként neki kellene eltartani téged meg a gyereket és ő erre még nincs kész. Harminc alatti pasik ritkán akarnak ilyen hagyományos modellben élni. Még csak 19 vagy, legyenek más ambícióid is, tanulj, dolgozz, bulizz, utazz. szerintem a fiú is ilyesmi választ várt, a közelebbi jövőre vonatkozó terveidről, nem az ilyen hallmark filmes hosszútávú tervekre gondolt. Persze említsd meg, hogy a házasság, gyerek neked mindenképpen fontos, de ne ez legyen az egyetlen és legfontosabb célod.
júl. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem aranyos vagy. Ha ez neki sok akkor nem neked való.
júl. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
63%

"Melyik részét nem érted?"


Úgy írsz, mint egy disznó. Hablatyolsz 20-on éves tinikről meg szingli anyukákról. Melyikkel van a bajod? Vagy úgy a női nemmel, jól sejtem?

júl. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Uh, egy 19 éves lánytól egy hasonló korú fiú szerintem valami hobbit, utazást, tanulmányi terveket várt, nem egy kb. 100 évvel ezelőtti családmodell szerinti anyuka leírását. Ez max olyan korodbeli pasinak imponáló, aki kirakatfeleséget akar (a családja), dísznek, vagy valami ultra keresztény bigottnál, nem egy alig huszonévesnek, akinek addig terjed a vágya, hogy mikor melyik fesztiválra ruccanjon el, ahol minden fa tövében du-ghat a nőjével. Nyilván megijedt, hogy másban is ilyen konzervatív vagy, és ez sok neki, attól meg főleg beparázhatott, hogy csak a gyerekgyártás az egyedüli életcélod.
júl. 18. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ne bánd, más az értékrendetek, szerencsére hamar kiderült. Majd találsz olyat, aki hasonlóan gondolkodik és összeilletek.
júl. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!