Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nagyon nagy hiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon nagy hiba ilyet mondani egy randin?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, és a sráccal 2. randi volt ez. Azt a kérdést tette fel, hogy “szerinted a jövőben mi az ami igazán boldoggá tenne, mi az ilyen nagy vágyad?” És azt mondtam ami először eszembe jutott. Hogy legyen egy olyan étel, amit az egész családom a specialitásomnak tart, és a férjem a munkában dicsekszik vele, hogy ez a feleségem híres xy-ja, vagy valahol étteremben azt mondja nekem halkan, hogy “a tiéd finomabb”. A gyerekeim miután elköltöztek, is hazajöjjenek ilyet enni, mert senki nem csinálja olyan jól mint én, mert benne van a szeretetem. Tehát összeségében egy boldog család.

A srác szinte falfehér volt, ezért elkezdtem hebegni, hogy persze van célom a tanulmányaimban, szeretnék olyan munkát amit szeretek, és hasonlók, de kislány korom óta tudom, hogy anya szeretnék lenni.

Nem tudom, azt hiszem elszúrtam. Ezután a srác nagyon szótlan lett, és már nem is válaszol az üzenetemre, két napja. Egy srácnak elmeséltem, ő viccesen annyit mondott, hogy reméli a srác már magához tért. Nagyon nagy hiba volt?



júl. 17. 17:09
1 2 3
 1/21 Senior Séf ***** válasza:
100%
Semmi rosszat nem mondtál. Aki ebben valami hibát talál, az nem százas Azt meg már csak csendben teszem hozzá, hogy a mai világban egy ilyen nő hatalmas kincs!
júl. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem akar gyereket e miatt lett fal fehér....
júl. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt hiba. Csak mások a vágyai. Lehet, hogy ő olyan, aki nem a párját keresi, aki illik hozzá, hanem igazodik ahhoz, akivel sikerül összejönnie, és neki ez ijesztő.


De lehet csak ledöbbent a válaszon, elég fura 2024-ben.

júl. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

Lehetséges, hogy számára ez nem volt imponáló bármilyen okból, nekem speciel nagyon tetszett volna, ha ilyeneket mondtál volna. Nem vagyunk egyformák.


Nekem van is mondjuk 4 gyerekem :) szóval lehet, hogy elfogult vagyok, de én is (nagy) családra vágytam.

júl. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

szerintemez rohadt cuki.

én azt szoktam mondani, hogy az a vágyam, hogy az erkélyen a karosszékben ülve a feleségemmel azt nézzem, ahogy a dédunokák boldogan játszanak a kertben.

júl. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Lehet nem akar gyereket, de szerintem aranyos volt, amit mondtál :) Sose érezd rosszul magad a saját vágyaid miatt. Csak mert nem jó fülekre talált, attól még nincs veled semmi baj :D
júl. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
25%

Nem egy boldog családot írtál le, csak annyit, hogy a faszidnak ízlik, amit összekotyvasztasz, és hazudik neked a főztödről.


Jó szakácsnő akarsz lenni, nem boldog családanya.

júl. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Még nem érett meg. Majd 10 év múlva nézd meg, akkor is falfehér lesz-e mikor megkérdezed van-e már gyerek.
júl. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%
Szerinted mindenki érett, aki gyereket akar?
júl. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!☺️

#7 jó családanya szeretnék lenni, de szerintem az egy nagyon összetett, és komplikált dolog, hogy valaki mitől lesz az. Valamint még én sem tudom hogy legyek az, a gyerekeim és a férjem szükségleteit is ismernem kell majd ehhez, de mivel ők még nincsenek, a férjemet pedig még gyanítom, hogy nem ismerem, így nehéz. Viszont ez egy példa, hogy szeretném a főztömmel is kimutatni feléjük a szeretetem és szerelmem.☺️ Anyukám is ezt csinálta, csinálja, és a világ egyik legcsodásabb dolga.😊

júl. 17. 17:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!