Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Illik elmondani ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik elmondani ismerkedés során, ha az ember ópiátfüggő volt pár hónapig, évekkel ezelőtt?

Figyelt kérdés

Évek óta tiszta, és alapból csak pár hónapig használta, segítség nélkül leállt.

Hazudozásnak, átverésnek számít az, ha ezt nem köti a leendő párja orrára?



júl. 15. 16:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%

10

Nem mesélheti el az egész élete minden percét, és mindenkinek más a fontos. Ha valami neked priorítás, akkor rákérdezel. Pl. voltak-e valaha alkohol vagy drogproblémáid. Na itt viszont már őszintének kell lenni.

júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Hát ez azért szerintem eléggé undi.


Nem minden percet kell elmesélni, ne játszd a hülyét. Ezt annak kéne felajánlania, aki tudja, hogy valami olyat tett, ami másoknak probléma lehet. És tudja, hogy ez olyan téma, hisz feltette itt a kérdést.


Most komolyan, mit szólnál egy olyan randihoz, ahol a semmiből kifaggat egy idegen, hogy voltál-e drogfüggő, iszákos, nemi beteg, terhes, csináltál-e fel valakit, ütötted-e már meg a párodat vagy akárkit...


Elképesztő, hogy baromira nem számít, ha valakinek normális élete van, és normális párt szeretne selejt helyett, de a selejtek ahelyett, hogy vállalnák magukat, és emberré válnának, inkább hazudnak. Mondjuk mire lehet számítani egy drogfüggőtől.

júl. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%
A poén benne az, hogy ha újra függő lesz, akkor a párja fogja megkapni azt, hogy miért kezdett egy függővel. Ő fogja megkapni, hogy te választottad. De nem választotta volna, ha tudta volna, milyen.
júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Annyit azért megjegyeznék, hogy a legkisebb mértékben sem vagyok selejt.

júl. 16. 13:24
 15/15 anonim ***** válasza:

Én az első randin elmondtam, hogy régen központi szerepet töltött be az életemben az alkohol és a drog. Arra már nem emlékszem, hogy pontosan mi vezérelt ebben, de abban majdnem biztos voltam, hogy emiatt nem fogom elveszíteni (pedig alig ismertem).

Azóta eltelt egy év, és nem is nagyon szokott előkerülni ez a téma. Nekem ez egy lezárt fejezet, ő pedig örül, hogy - ezáltal is - ismerheti a múltam, vagyis engem.

júl. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!